Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czyszczenie laser w oryginalnym radiu Megane II


safile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam jeden malutki problem, a mianowicie. Oryginalne płyty czyta mi bez problemu, lecz już przegrane albo mieli ją przez pół godziny i wyskakuje "error", a następnie oddaje płytę, albo w ogóle jej nie czyta. Doszedłem do wniosku, że może to być wina lasera, tak więc tutaj moja prośba. Potrzebuję zdjęć do jakiego momentu mam rozkręcić radio i gdzie znajduje się ten laser.Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze płytę nagrać w inny sposób, np: z innymi ustawieniami, ze zmniejszoną szybkością nagrywania. Gdzieś na forum jest podobny problem opisany i ta metoda pomogła bez rozbierania odtwarzacza. Problem był nie w laserze ale właśnie w sposobie zapisu płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Uwierz, że chyba naprawdę wszystkiego próbowałem. Spróbuję jeszcze zmienić nośnik dzisiaj i sprawdzę, czy działa jak nie będzie to innego wyjścia nie będzie.

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie

Nie cytujemy postu w całości odpowiadając bezpośrednio pod nim. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem podobny problem u siebie. Płyty nagrywam najwolniej jak się da, kiedyś x2 lub x4 ale obecna nagrywarka pozwala minimalnie na x8. Dwa miesiące było ok (bo tyle mam auto) a ostatnio jak rano słucham to bardzo przerywa na równej drodze albo nie rusza płyta wcale i wywala error. Zauważyłem taką prawidłowość że występuje to tylko rano i podejrzewam że niższa temperatura ma na to wpływ bo w poprzednim aucie tez tak miałem ale dopiero przy co najmniej -10 stopniach, radio to jakiś sony xplod był. Płyta bez rys, przecierałem też, ale bez efektu. Sprawdzę jak zachowa się z tłoczoną płytą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozwiązałem to. Wyciągałem już radio i miałem dostać się do laser, lecz coś mnie cknęło i poszedłem do sklepu kupiłem inną płytę. Przedtem miałem płytę z firmy Omega z białą jedną stroną, teraz zakupiłem płytę z Extreme z pomarańczową otoczką i śmiga wspaniale. Temat można zamknąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!