Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Moduł BSI - skrzynka bezpieczników.


astrogoth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem na forum i nie znalazłem nigdzie takich informacji. Chodzi mi o skrzynkę bezpieczników czy też moduł BSI. Tak się stało, że owa skrzynka została wymontowana z samochodu podczas mojej nieobecności i nie mam jej. Jak sprawdzić jaki powinien być to moduł? Czy ktoś jest w stanie jakoś pomóc? Różnorodność numerów jest dość duża a ja chciałbym mieć pewność, że kupię właściwą. Pozdrawiam i czekam na informacje. Dodam, że podałem mechanikowi informacje to podał mi numer modułu który jest do silników 1,5 a ja mam 1,9 DCI. Jeśli ktoś może jakoś pomóc to podam VIN i inne dane.

Megane II phI 1.9 DCI rok 2005 / 88 kW

Edytowane przez astrogoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam ten samochód chyba za darmo.

To jestem pierwszy do przygarnięcia <czerwona>

Niestety do tego samego modelu potrafili różne wkładać.

Ale ASO powinno z tym dojść do ładu. - Dziwne, że nie dali rady. Chyba, że na kasę chcą naciągnąć.

Czyli przyjedź to zrobimy :)

Gdybyś był w mojej okolicy to znam punkt gdzie mają sporo części to można by popróbować i dobrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Udało się zrobić, moduł wymieniłem, do tego jeszcze wiązki kabli do komputera i jeszcze kilka rzeczy. Auto w końcu jeździ tak jak powinno i naprawdę fajna fura. Niestety decyzja została podjęta, postanowiliśmy ją sprzedać. Część mnie cieszy się z tej decyzji a część mnie żałuje. Auto nad wyraz dobrze się prowadzi i ma wiele pozytywów jednak dla pięcioosobowej rodziny jest za małe. Ta decyzja przeważyła.

Edytowane przez astrogoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witaj astrogoth

Mam pytanie co do wymiany modułu z bezpiecznikami, czy po wymianie miałeś jakieś problemy z obsługą urządzeń takich jak światła, ogrzewanie tylnej szyby itd. Czy musiałeś korzystać z podłączenia komputera?

Pytam bo też mam z tym modułem problem, to znaczy stopień kostka od świateł i tylnej szyby. Moduł już mam i dlatego pytam. Wiem że w każdej elektronice jest zapisany vin i czy to ma wpływ na działanie modułu wyjętego z innego wozu.

Proszę Cię o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz to samo: musi się zgadzać wersja wyposażenia N1, N2 lub N3. Wyższy numer może być, niższy już nie. Oznaczenie jest w prawym rogu naklejki. Dodatkowo musi być od diesla, chociaż podobno od benzyny też będzie, ale trzeba CLIPem konfigurować.

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam te same numery

8200306033A

S11839900J

UPC XX 84 N3

Te nr są identyczne.

Nr pod kodem kreskowym jest inny oraz nr pięcioznakowy

przed nr 8200306033A .

Jest to wyjęte z diesla w którego coś wjechał i idzie na żyletki.

Edytowane przez czekan1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!