Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pilnie potrzebuje porady - Kolumna kierownicza


szwedu

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę was koledzy forumowicze o szybką odpowiedź w tej sprawie!

Odebrałem auto z teoretycznie wymienioną na nową kolumną kierowniczą , jednak ku mojemu zdziwieniu jest ona spawana w 2 miejscach. Martwię się o bezpieczeństwo!

Bardzo prosiłbym o zamieszczeniu zdjęć waszych przekładni , we fluence wystarczy się schylić pod kierownice , przekładnia jest nie zabudowania może i w Megane jest tak samo.

U mnie wygląda to tak:

thumb_hosting_zdjec_1385220709__2013-11-23_142257.jpg thumb_hosting_zdjec_1385220731__2013-11-23_143311.jpg thumb_hosting_zdjec_1385220747__2013-11-23_143342.jpg

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.4 i 5.10 zasady dotyczące pisowni

Tomik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie.

Oczywiście zapomniałem wykonać zdjęcie tego miejsca przed oddaniem auta do salonu ale z tego co pamiętam wyglądało to inaczej. Jak wpisuje kolumna kierownicza renault fluence/megane w Google nie znajdziesz takiej spawanej. Na podstawie tych rzeczy opieram swoje "obawy"

Tak sobie "wyobrażam"

thumb_hosting_zdjec_1385222777__3687140176.jpg thumb_hosting_zdjec_1385222726__3673892173.jpg

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie Aston76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posiadasz informacje że układ od megane nie jest do fluence ?

Poza tym podaje przykład jak to jest wykonywane. Po proszę przykład spawanych jak u mnie? Proszę o to w temacie.

Edytowane przez szwedu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie widać miejsce na stacyjkę, brakuje wspomagania elektrycznego. Czyli nie jest to ta kolumna kierownicza.

PS. W tym temacie znajdziesz moje zdjęcia jak to jest rozwiązane w meganie II

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie napisałem.

-Jest to przykład

-Kto powiedział ,że od najnowszej megane np. grandtour nie pasuje. Nie pisze ,że to ta akurat prawda?

-W temacie poprosiłem o zdjęcia użytkowników Megane i Fluence aby uniknąć gdybania.

Edytowane przez szwedu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego wpadłem na ten iście genialny pomysł jakiś czas temu, ale po tym przyszło mi do głowy aby skorzystać z forum i pomocy innych użytkowników renault flence/megane. Błędne założenie?

Jak rozmowa w tym temacie będzie dalej tak wglądać będę zmuszony jechać tam osobiście...

Ale poczekam jeszcze na odpowiedzi kogoś innego.

Edytowane przez szwedu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego wpadłem na ten iście genialny pomysł jakiś czas temu, ale po tym przyszło mi do głowy aby skorzystać z forum i pomocy innych użytkowników renault flence/megane. Błędne założenie?

Jeśli chcesz uzyskać inną odpowiedź niż te powyżej to faktycznie błędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem stukanie/przeskakiwanie z układu kierowniczego podczas manewrowania parkując. Po dokręceniu kierownicy do odbojnika i puszczeniu coś strzelało. W obie strony. Po czym okazało się ,że jest jakaś akcja serwisowa we fluence phII związana z układem kierowniczym. Raz zamówili cześć i nie pomogło , po czym wymienili całą kolumnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!