Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup fabrycznie nowego "ubiegłorocznego" Fluence


Milord

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Mój ojciec zastanawia się nad nabyciem nowego Renault Fluence.

Czy orientujecie się może jak wygląda sprawa rabatów na modele z rocznika 2013?

Znalazłem coś takiego:

http://otomoto.pl/renault-fluence-authentique-1-6-16v-110-km-C28513149.html

Czy to już jest absolutnie najniższa możliwa cena?

Czy da się coś jeszcze z tego zbić lub wywalczyć jakieś dodatki?

 

Będę bardzo wdzięczny za opinie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. link nie aktywny

2. Informacje o poziomie rabatowym masz dostepne na www.renault.pl

3. musisz rozmawiac indywidualnie z dealerem o "czymś więcej", jednak mając na uwadze wysokość marży dealerskiej szału bym sie nie spodziewał.

 

aha jesli zaczniesz rozmowę od "co jeszcze dostanę" albo "ile jeszcze opuścicie" to bądź pewny, że dealer sie "usztywni" i niewiele utargujesz. Musisz pokazać sprzedawcy, że chcesz kupć to auto.

Weź również pod uwagę, że polityka Renault jest ciut inna niż wielu koncernów tzn. nie produkuja samochodów "na plac" a raczej na konkretne zamówienie. Stąd też ilość dostepnych samochodów w ramach akcji wyprzedażowej jest niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swoją megai (początek listopada) to też miałem podobną sytuację. Zależało mi na wersji przedliftowej więc do wyboru były tylko te wyprodukowane już egzemplarze - ok 150 po doprecyzowaniu wyposażenia (zależało mi na ESP i relingach) do wyboru miałem już tylko dwa egzemplarze. Specjalnych możliwości negocjacyjnych nie było chociaż i tak udało się trochę utargować na alarmie i czujnikach cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena jest faktycznie niska, ale nie wiem czy doczytaliście informację: "W cenie uwzględniono premię za pozostawienie samochodu używanego innej marki".

To po pierwsze. Po drugie - warto porównać sobie wersje wyposażeniowe poszczególnych aut, ponieważ często może być tak, że za kilka tys. złotych tracimy masę dodatków, które liczone osobno kosztowałyby kilkanaście tys. zł. Po trzecie - na zdjęciach chyba nie jest wersja Authentique - bo ta nie miała świateł przeciwmgielnych, listew bocznych w kolorze nadwozia i felg tzw. strukturalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!