Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sugestie i spostrzeżenia dot. forum


elektriko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Wyciągnąłem moją kulę i zaraz będę wszystko wiedzieć, żartuję oczywiście, tak na serio to cieżko jest mi powiedzieć co się stało. Zgodnie z innymi powiem, że mechanizm nowej zawartości w IPBoard (skrypt forum) nie jest idealny delikatnie mówiąc, ale działa. Zrób test, dzisiaj po przeglądnięciu forum wyloguj się wieczorem i jutro zaloguj ponownie, jeżeli nic się nie pojawi w "Nowej zawartości" to będziemy dalej kopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam, taki mały pomysł...

Na forum brakuje podziału na grupy względem województw, np. grupa mazowiecka, grupa kujawsko-pomorska itd.

Dzięki temu można by było umożliwić szybsze znalezienie kontaktu z użytkownikami Renault ze swojego regionu i tworzyć tematy i szukać pomocy w swoich grupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Kiedyś faktycznie był taki podział, tzn. działały grupy regionalne z własnymi subforami. Później niestety przy zmianie silnika forum, działanie takich grup było niemożliwe ze względów technicznych, a same subfora regionalne straciły na popularności :/ Obecnie ze względu na mały ruch w temacie jest tylko jedno miejsce. Przy czym zaznaczam, że subfora regionalne ukierunkowane były tylko na organizacje spotkań, od pytań technicznych i solucji są odpowiednie działy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli ze względu na budowę forum jest to niemożliwe, to naprawde szkoda. Jednak nadal uważam, że takie subfora byłyby potrzebne i nie tylko z ukierunkowaniem na spotkania, ale również na szybkie pytania i inne offy bez konieczności zaśmiecania forum w innych miejscach. Pozdrawiamn, Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Gdy toczy się dyskusja i post użytkownika jest ostatni, a ten doda jakąś odpowiedź/aktualizację do sprawy to nikt się o niej nie dowie. Wiadomości się łączą co jest ok ale nie wyświetla się to w "aktywności". Jak temu zaradzić? Konkretny przykład:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po raz kolejny zgłaszam postulat, że czepianie się polskich fontow, jak i innych drobnych przewinień jest mega irytujące i tylko powoduje, że ludzie się zniechęcają. Forum się nie rozwija, wręcz cofa. Został zmieniony skrypt, wszelkie stare zgody na pisanie bez polskich fontów gdzieś przepadły i teraz żąda się od użytkowników, żeby udowadniali, że nie są jeleniem. 

Kolejna sprawa, odkąd jest to nowe forum, to przychodzi mi na maila kupę jakiś powiadomień. Na starym tego nie było. 

A i jeszcze jedno, nie wiem kto zrobił https://megane.com.pl/profile/3433-mireczek01/ moderatorem, ale chłop sobie nie radzi... Chce się wykazać, tylko czepia się nie wiadomo czego.

 

Edytowane przez volfeer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!