Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o rozkodowanie VIN


kow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem forum i na początku chciałem się przywitać.

Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozkodowaniu VIN? Być może stanę się włąscicielem takiego pojazdu.

VF1KM1R0H37157803

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Jaka jest Wasza opinia na temat takiego pojazdu, zakładając że muszę na poczatku zmienić rozrząd (była wymiana przy 50k, teraz ok 150k). Auto prawdopodobnie nie było uszkodzone, jeżdżone w większości po autostradach, od 3 lat zamontowana sekwencja BRC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozkodowaniu VIN?

Kolego, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie renault.pl. Przy rejestracji należy podać VIN oraz datę pierwszej rejestracji auta. Znajdziesz tam pełne wyposażenie pojazdu (język w zależności od tego, z którego kraju pochodzi). Niekiedy jest nawet dostępna historia przeglądów w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą historia serwisową to raczej mało prawdobodobne

Hmm... faktycznie teraz nie mam takich informacji na stronie. To było w zakładce "Moje przeglądy". Teraz klikając na to żąda podania przebiegu auta i dalej już nie działa, dziwne. To już chyba 2 lata minęło jak ostatni raz tam zaglądałem, zaraz po zakupie auta. Ale dałbym sobie rękę uciąć, że takie informacje tam miałem. Wprawdzie były to dość ogólne sprawy, ale były - regularne serwisy co 2 lata do 2009r. i przy każdym wyszczególnione co było robione/wymieniane np. serwis klimatyzacji, wymiana oleju, filtrów itp. Z tego co pamiętam to było to nawet w języku polskim, a auto jest z Francji i ogólnie wszystkie informacje są po francusku.

Nikt inny nie miał takiego wykazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to są te przeglądy zalecane co 2 lata lub 30 kkm. Miałem właśnie taki wykaz co było robione na danym przeglądzie. Wszystkiego już nie pamiętam, ale było trochę tych rzeczy.

Na początku może trochę źle się wyraziłem, ale miałem na myśli właśnie te przeglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

zarejestruj się na renault.pl i sam sobie rozkoduj.

 

aha - najpierw napisz do nich, że jesteś właścicielem, bo "samochód znajduje się w innym garażu" :)

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!