Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie znam sie za bardzo na mechanice , ale moj przypadek polega na tym ze wskazówka od Temperatury przekracza 4 kreske i nie uruchamia wentylatora od chłodnicy , gdy zatrzymuje sie a silnik pracuje to temperatura powoli spada , przy jezdzie gwałtownie wzrasta prawie do maxa i utrzymuje sie na wysokim poziomie , ponad to po chwili jazdy zauwazyłem równiez ze nagle nie działa tez ogrzewanie .tzn . Raz działa słabo a po chwili wogule i tak w kółko . Szukałem tematów na forum ale nie wiem za co sie zabrac , skoro sa dwa przypadki braku ogrzewania i nie działajacy wentylator i to jednego dnia nagle tak przypadek . Jest to Renaul Megane 98r. 1.6 Benzyna Bez Klimy .

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu, bo tu kolega ma taki sam problem jak więc podepnę się. Z tym, że u kolegi faktycznie może być zapowietrzony układ, u mnie wyglądało to tak, zjeżdżając z większej górki nie grzało, podjeżdżają pod górkę grzało, po trasie to samo co kolega mam do dziś, czasem grzeje lepiej, czasem leci letnie powietrze. Odpowietrzany miałem układ chłodzący, wymieniłem wczoraj termostat i nadal w samochodzie zimno, a jeszcze pamitam jak rozkręciłem grzanie to po jakimś czasie musiałem wyłączać bo oczy od ciepła szczypały ... Jeżdżę z tym problemem już od tygodnia, zimno w samochodzie, jak stoi w miejscu to się nagrzewa ładnie, gdy tylko ruszę robi się zimniej. Czy to normalne, że z tych kratek na zwewnątrz przy wycieraczkach ciągnie powietrze z zewnątrz chociaż układ mam zamknięty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!