Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Linka od klapy silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się bardzo :evil: Chciałem zrobić fotodokumentację o miejscu włącznika stukowego i filtra i ZONK. Alem się :evil: :evil: :evil: ;-)

Albo spadła albo się urwała linka od klapy silnika, a jeszcze godzinkę temu wlewałem płyn do spryskiwaczy :-( Przy rączce nic nie widać bo już zdeczko ciemnawo a że byłem chory to mi się nie chce tyłka odmrażać :!:

Kuchnia jak się teraz tam dostać ;-) Chyba trza znowu kanału szukać ;-)

Lub poczekam, :-? bo lada chwila do 2 tyg. wymiana oleju - filterka mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz odkręcić tę osłonę pod chłodnicą od spodu auta bo inaczej się nie dostaniesz no chyba że wyrwiesz atrapę ( aż mnie ciary przeszły) (lepiej tego nie ró:mrgreen: :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to tydzień temu w MII. W serwisie wyjeli te czarne kratki i jakos tamtędy się dostali.

 

Później się okazało, że linka w MII jest z 2 części i na tym łaczeniu coś się spieprz....ło.

 

Panowie z serwisu zrobili to bez wymiany części na tzw prowizorkę i teraz działa.

 

Przy okazji Zdunek w Gdyni zebrał u mnie plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich bojach udało się otworzyć. Niestety jak to się mówi upierniczyła się przy samej "D" Zanim się kupi to trzeba wiedzieć, że są dwa rodzaje linek a konkretnie to chyba chodzi o końcówkę - mocowanie do zamka. Zamieszczam kilka fotek tej końcówki oraz doraźny patent na otwieranie maski. ;-) :mrgreen:

Linka_002.jpg

Linka_007.jpg

Linka_005.jpg

Linka_001.jpg

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać niedokładnie przeczytałeś ;-) Zobacz pierwsze zdanie.

"Po długich ...... " Otworzyliśmy i nawet cały zamek wymontowałem coby wyciągnąć ten "skobel" cobym wiedział jaką linkę trza nabyć ;-) Oraz zamontowałem przewodzik (widoczny na zdjęciu) do tymczasowego otwierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja ma inny paten otworzenie zajmuje max 30s. Jutro zamieczczę zdjęcie. wygiołem sibie sztywny drucik i wkładam od przodu. ciężko to opisać ale jutro dam foto to zobaczycie. Bez kanału , odkręcania atrap itp. Nawet moja kobieta otwiera bez problemu:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!