Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Linka od klapy silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z otwarciem przedniej maski .

Cięgno do otwierania chodzi luźno !

W jaki sposób otworzyć maskę i sprawdzić co się stało ?

Pozdrawiam

Dzięki za podpowiedzi

 

Przenoszę do już istniejącego tematu. Następnym razem, użyj "szukajki". TU - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w tym samochodziku to chyba częsta usterka.... bo mi też sie urwała ale ktoś wcześniej wybił atrape i jak troche poruszałem to sie odpieła

 

[ Dodano: 2008-02-22, 19:23 ]

z tego co mi mówili w sklepie to linka jest dość droga i dostępna tylko w serwisie.... ale da sie to ominąć w rowerowym kupiłem linkę za 3 zł i zacisk do linki za 3 zł który idealnie pasuje do zamka tylko wcześniej wyciąg starą żeby porównać z tą ze sklepu montaż zajął mi niecałą godzinę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wyciągnąłem ten temat, bo nikt niestety nie dał ostatecznej odpowiedzi, a niedawno spotkało mnie podobne nieszczęście.. :-(.

 

Mianowicie: prawdopodobnie pękła mi linka i czy ktoś mógłby mi łopatologicznie wytłumaczyć, jak przy pomocy śrobokręta/druta/czegokolwiek otworzyć awaryjnie maskę? Wczoraj dłubałem z 15 minut i niestety nie dałem rady :-(.

 

Autko to Meganka z '96 roki (ph I)

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lark, kładziesz się pod furką jeśli masz osłonę ECO musisz ją ściągnąć w każdym razie widzisz chłodnicę wkładasz rękę na wysokość zamka i szukasz paluszkiem tam takiej dziurki jak znajdziesz (zaznaczam nie ma kłaków będzie trudno) to pchnij tę dziurkę w stronę koła kierowcy usłyszysz pstryk sprawa załatwiona potem jak ją otworzysz to pogłów się jak zrobić otwieranie bez linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, bede próbował i tak, tylko słyszałem, że da rade to zrobić, że tak powiem: "od przodu":P i tylko w megankach przed liftem, bo między klapą a zderzakiem widać niby zamek...A niestety mam tą osłone i najpierw chiałbym spróbować prostszych i mniej metod....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art, a jak ci ma puścić ten zamek? skoro odkręcisz 1 nakrętkę? a jest on umocowany na 2? jest to możliwe gdy linka pęknie ci przy samym zamku a jak mu pękła w pancerzu? ponosząc klapę z całym zamkiem, pancerz zablokuje lub powyrywa mocowania, a od spodu żadna filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem troche czasu, zeby pogrzebać przy zamku. Bez problemu odkreciłem 2 nakrętki, ale zamek i tak nie puszcza... :roll: Same śruby bez nakretek trzymają i nie da się ich w żaden sposób ruszyć:P. Czuję, że grzebanie od dołu mnie nie ominie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam nastepujacy problem: zerwala mi sie owa linka od maskim, w sklepie powiedzieli ze kosztuje ona 140zl + robocizna za wymiane ale rowniez pan polecil mi ze wystarczy zwykla linka od rowera. Idac za jego rada kupilem taka zamontowalem ale tylko od wewnatrz. Wogole nie moge odkrecic zamka zeby tam zamontowac linke, nie pasuja ani zwykle srubokrety ani tez imbusy. I prosilbym jeszcze ewentualnie o rady jak zamontowac ta linke przy zamku

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!