Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mocowanie klamki wewnętrznej


Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem jakiś czas bez klamek wewnętrznych z przodu, popękały, w końcu kupiłem nowe, chciałem montować, ale czegoś mi zabrakło.

Nie mam takiej kostki czy czegoś w blasze drzwi, w którą wkręca się śrubka trzymająca klamkę, została mi tylko prostokątna dziura.

Czy takową kostkę/mocowanie gdzieś kupię, prócz szrotów? jeśli tak to gdzie? nawet nie wiem jak to nazwać.

Na zdjęciu poniżej zaznaczyłem o co chodzi.

post-52433-0-76072100-1391287114_thumb.jpg

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij tapicerkę drzwi i poszukaj jej w środku, zapewne leży sobie na samym dole....

Jeśli jednak, w co nie wierzę, by jej tam nie było to można w ASO o to zapytać, czasami groszowa sprawa, lub poszukać zamiennika w sklepach prowadzących sprzedaż kołków i mocowań ROMIX-a

To chyba ta, (porównaj wymiary) jeśli była plastikowa, jeśli nie to poszukać takiej metalowej. Poniżej link do wyszukiwarki ROMIX-a

post-2372-0-82477200-1391289654_thumb.jpg

http://www.spinkisamochodowe.pl/

Dla całkowitej pewności wato rozebrać inną klamkę i sprawdzić jakie jest to mocowanie.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem oba boczki i niestety nic nie znalazłem :)

Sam otwór ma wymiar 10x18mm

Dziękuję za link. Z czego pamiętam trochę inaczej w orgyginale to wygląda.

Jeszcze jakieś propozycje ktoś by może miał?

Edytowane przez pirat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga możliwość, to blaszka montażowa. Na stronie podanej przez gojgiena, pod nr kat. Romix: 16255

Dobrze poszukaj tej blaszki w drzwiach. Lubią spadać.

Edytowane przez Kreciq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że taka biała kostka plastykowa tam była, kwadratowa, nawet ślad który po niej pozostał też jest bliżej kwadratu.

A drzwi porządnie przewertowałem, z lewej, prawej i nic.

 

EDIT

 

Już kupiłem na szrocie całe 5zł za 2szt. Tylko zapomniałem o śrubkach, zastosuje inne.

Dla potomych, wygląda to jak na zdjęciu poniżej:

post-52433-0-37571700-1391438049_thumb.jpg

Edytowane przez pirat
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!