Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic III - prośba o opinie


szefo85

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Znalazłem fajnego scenica III benzynę i proszę Was o opinię na temat tego auta.

http://tablica.pl/oferta/renault-scenic-scenic-2011r-jak-nowy-idealny-2011-CID5-ID4QMsB.html#fcf8cb8044

Dowiedziałem się już od sprzedającego że auto było uszkodzone. Podobno spadł na niego konar drzewa i został zbity szklany dach i delikatnie tylna klapa i maska była robiona.

Sprzedaje tak szybko bo podobno to jest auto teścia i ściągnął sobie nowego poliftowego.

Dla mnie trochę dziwne że ktoś po 6 miesiącach ściąga nowe auto dla siebie a to sprzedaje.

Mam też VIN VF1JZ1Y0645421007

Mogę prosić o Waszę opinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty sprawdzenia samochodu w serwisie są mniejsze niż koszty poniesione z tytułu wad pojazdu.

Najlepiej oprzeć sprawę o serwis zwłaszcza, że pojazd był uszkodzony. Warto sprawdzić, kto i jak go zrobił. Mam samochód sprowadzony z Francji i nie żałuję wydanych 250 zł na dokładne prześwietlenie go w serwisie. Mam udokumentowaną całą historię serwisową :)

 

Bryka nie wygląda źle, ale zdjęcia nie oddają rzeczywistości.

To zbicie szklanego dachu i uszkodzenie tylnej klapy, oraz zmiana właściciela na model poliftingowy, trochę zastanawia :notacrook:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie zastanawia tylko i wyłącznie ta szybka odsprzedaż auta. Teraz śmigam laguną II po lifcie też z francji lekko naprawianą i wiem że kupuje się albo lekko walnięte z oryginalnym przebiegiem albo niewalone ale z przebiegiem 400 tys. Wolę lekko uszkodzone ale z oryginalnym przebiegiem. Martwi mnie tylko dlaczego ktoś tak szybko chce się pozbyć auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę takim ale z silnikiem 1,4TCe trzeci rok. Jest ekstra, szczególnie po założeniu gazu bo spala mi 10l/100km gazu a benzyny brał 8,4 przy dziadkowej jeździe. Skoro z Francji to na pewno coś miał zbite tylko kwestia co. Mi syn rozwalił bok zaraz po zrobieniu prawa jazdy. Zrobiłem i śmigam dalej więc samo bicie nie dyskwalifikuje wozu. Kwestia gdzie był bity i jak zrobiony. Ja lakierowałem w Steklinie gm. Czernikowo u gościa. Jest bardzo dobry. Sam samochód bardzo fajny ale trzeba pamiętać, że to trochę inaczej z wozem, gdzie wszystko było ręcznie sterowane a inaczej gdzie komputer steruje wieloma rzeczami. Ja przez jakiś czas starałem się odpalać samochód z wciśniętym sprzełem i hamulcem bo tak komputer mówił ale nie myślałem, że ważne jest mieć biegi na LUZIE. Miałem skrzynię na biegu a samochód nie chciał wtedy odpalać i nawet do Serwisu z tym udałem się. Tak więc trzeba wszystko przeczytać przed użytkowaniem. OGÓLNIE UDANE AUTKO!!!!!

Polecam!!

 

Dodano: 06 lut 2014 - 14:50

Zapewne gość handluje samochodami. Ja bardziej przywiązałbym wagę do sprawdzenia auta niż tego dlaczego po 6 m-cach jest sprzedawane. Sprawdzenie W ASO daje pewność cząstkową. Wszystko co zrobione było poza ASO lepiej pozna dobry fachowiec niż w ASO. W ASO rzadko spotyka się dobrych fachowców, bo wolą robic na swój rachunek. Jeździłem z takim silnikiem ale żywszy jest z 1,4TCE. Jednak to nowy rodzaj silnika i nie każdy chce iść w nowinki tego rodzaju. NA 1,4 pojemności mam 130koni, wiec gdzieś to musi być wyżyłowane. Acha mam turbinę i to ona dodaje charakteru temu silnikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

Zauważyłem, że autko z pierwszego postu jest nadal na sprzedaż, więc odświeżę troszkę temat. Czy ktoś może widział i sprawdzał to autko?

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez madmacdob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!