Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

jaki rozrząd polecacie


jacek298

Rekomendowane odpowiedzi

Renault Megane I Hatchback

rok produkcji 2000

poj.silnika 1598

moc 110 KM (81 kW)

jestem zainteresowany kupnem rozrzadu tylko nie wiem wszystkiego w temacie silników chce kupic w internecie rozrzad a nie chce popelnic gafy ,nie wiem jaki mam typ silnika moze podam vin vf1ba04b522266991 co polecacie moze macie jakies sprawdzone stronki za wszelkie info z gory dziekuje

 

Dodano: 20 lut 2014 - 19:24

http://allegro.pl/rozrzad-pompa-renault-megane-laguna-1-4-1-6-16v-i3975259072.html czy taki bedzie ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował, o ile INA jest OK to o Gates słyszalem że to pakowacz, znaczy się może byc pasek OK a może to być straszny chinczyk. Pompa w tym zestawie to już na pewno 100% chińczyk bo sprzedawca nawet nie zna producenta :)

Ja bym szukał zestawu rolek i paska INA, SKF lub Contitech a pompe bral od SKF, Ruville ewentualnie Dolz

Edytowane przez ptaku_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paskow Conti nie polecam.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

3 dni temu strzelil mi pasek. 6-8 zaworów wygiętych.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

rozrząd 1,5 miesiąca temy zakładany.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

z tego co się dowiedziałem wyszła lipna partia.

 

Regulamin pkt. 5.9 - Enter

Nowe zdania piszemy z wielkiej litery. - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny silnik, ale odczucia podobne więc podziele się swoimi. Do tej pory była INA, pasek Conti, pompa Rouville. Nic nie zmieniałem bo nie chciałem się zdziwić, że coś nie będzie pasować. Spojrzałem na stare części i nie mam żadnych uwag. Zużycie jak zużycie a pasek ideał. Oczywiście są serie, inna produkcja. Jak się trafi. Takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu zdarza się jakaś wpadka jednak mam styczność z tymi częściami na codzień i reklamacje na to raczej się nie zdarzają.

Również mam dużą styczność z częściami :blink: wg. kolegów z IC którzy twierdzą , że reklamacje się dopiero zaczną.

Są na allegro zestawy ori , a w ori pasek też conti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam dużą styczność z częściami :) wg. kolegów z IC którzy twierdzą , że reklamacje się dopiero zaczną.

Są na allegro zestawy ori , a w ori pasek też conti ;)

A ja bym Ci powiedział jaką opinię mają ludzie w Lublinie (niekoniecznie mechanicy) o jakości większości towaru w IC ;), ale może pominę to gdyż posądzony zostanę o promocje swojej firmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!