Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.5 dCi 86KM 2006


gratek

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/renault-clio-iii-2006-dci-86km-wyjatkowy-i4126047296.html

 

Prosiłbym o jakieś przemyślenia nt, tego autka.

Pierwsze co się rzuca w oczy to zbyt niski przebieg (a niestety handlarze z tego regionu to w większości krętacze) oraz spore szpary pod reflektorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam kawałek drogi z Łodzi i zanim pojadę obejrzeć osobiście chce wybadać jak najwięcej przez telefon i internet.

Odstrasza trochę to Gniezno, zagłębie handlarzy.

Z tego co udało mi się ustalić telefonicznie to:

- w ASO we Francji był wymieniany zderzak tył (jest to w historii serwisowanie po VINie)

- lekko opuszczone są drzwi pasażera (właściciel zobowiązał się to wyregulować) - oglądałem już u siebie w mieście jedno Clio III z opuszczonymi drzwiami (kierowcy), rzekomo od ciężaru, a na ASO wyszło, że przekoszony przód - stąd pytanie czy ten typ tak ma?

- pierwszy właściciel w kraju od 2011 albo 2012, używane przez dziadka i zrobione 7kkm, nie używane zimą.

Ogólnie do takich historii podchodzę z dystansem, ale kto wie...

A jak z tymi szparami pod reflektorami?

Właściciel twierdził, że mogło to powstać podczas dojeżdżania na styk samochodów w ciasnym garażu.

Da się to podregulować?

Oczywiście jeśli się wybiorę obejrzeć, to wizyta w ASO obowiązkowa. Jakieś jest na miejscu, ale czy można zaufać, skoro tam pół miasta w jednej branży robi? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpary da się wyregulować jeśli jest zachowana jakaś geometria. Jeśli były jakieś naprawy lub coś dokładane (np. czujniki cofania) to po po mojej Megane widzę, że ustawienie wcale nie jest takie proste <piwko>

Odnośnie papierów to pewnie wiesz, że wszystko można kupić. Może trudniej jest udowodnić książkę konkretnymi fakturami?

Ponadto słowa "klucze": garażowany, nie palone, od kobiety, emeryta, ASO itd. brałbym z przymróżeniem oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj innego w swojej okolicy. Na pewno coś się znajdzie, a unikniesz ewentualnego rozczarowania. Większość zdjęć wygląda przyzwoicie, ale po przedmiotach sprzedającego można wnioskować, iż dorywczo zajmuje się handlem (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!