Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane 1.9 TDI 1996r - Co sądzicie?


Kosa006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na tablica.pl znalazłem ogłoszenie sprzedaży Megane w mojej okolicy.

Co sądzicie na temat tego ogłoszenia i tego auta?

Proszę o opinie! :notacrook:

Link do ogłoszenia:

http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-9-w-tdi-1996r-zadbana-meganka-CID5-ID4WPb3.html#8b48fb99e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna megane tylko trzeba ją ładnie umyć wypolerować :notacrook: widzę środek nawet zadbany ale z tyłu na lewym błotnik widzę ślady chyba korozji chyba że to brud.Z silnika się nic nie poci :P dobrać ładne kołpaki widzę że cena do negocjacji .Tak więc samochód za tak zwane groszę ważne oc.Tylko licz się z tym że zawsze jest pisane że bez wkładu finansowego a póżniej prawda jest zupełnie inna.Pojechał bym i obejrzał bo widać samochód chyba wart uwagi .

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak można zdiagnozować te uszkodzenie? Tylko komputer?

A jak wygląda Wam spasowanie elementów (zderzaki itd)?

Ogólnie na co mam zwrócić uwagę oglądając te auto?

 

Wielkie dzięki za dotychczasowe posty! :notacrook:

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez Kosa006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnozę można przeprowadzić za pomocą oprogramowania diagnostycznego (renault clip lub inne) różnie bywa czasem kontrolka się świeci ponieważ był odłączony akumulator lub miało wypadek i ktoś wstawił zaślepkę .Sprawdzić spasowania ,ślady korozji,zaczepy. lakier odcień czy się nie różni od innych lub mieć miernik grubośći lakieru.Ale nie możesz za dużo oczekiwać samochód kosztuje bardzoo mało ale wiadomo trzeba się ustrzec bo może to być bomba pieniędzy która zrujnuje psychicznie i finansowo.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zależy mi na tym aby nie kupić skarbonki bez dna...

Ja nie wymagam dużo od tego auta.

Ślady korozji na nadkolach będę usuwał jeśli jakieś są.

Chce po prostu mieć tanie auto do jazdy w które nie będę musiał wrzucić dużo na naprawy.

Jakie jeszcze macie spostrzeżenia co do tego auta? :notacrook:

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez Kosa006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itp.

Czyli co jeszcze? :P Wypisz mi wszystkie takie najbardziej ważne punkty ja sobie zapiszę i potem będę z kolegą mechanikiem badał.

Bardzo mi zależy żeby nie kupić czegoś co zaraz mi padnie...

 

Dodano: 20 kwi 2014 - 16:56

Rozmawiałem z właścicielem przez telefon.

Mówił że:

-Posiada te auto rok.

-Kontrolka poduszek świeci się z powodu rozładowania akumulatora.

-Do wymiany jest olej.

-Rdza na nadkolach została zlikwidowana ale trzeba jeszcze pomalować.

-Zgodził się na przegląd auta u mechanika.

-Mówił że auto nie było bite.

Co myślicie? :notacrook:

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 - Enter Aston76

Edytowane przez Kosa006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kontrolka poduszek świeci się z powodu rozładowania akumulatora.

Bzdury powiedział. Co ma akumulator do poduszek? Nic. Błąd jest na którejś linii od poduszek i napinaczy. Możliwe, że poszła taśma w kierownicy, wystrzeliły napinacze podczas stłuczki i ich nie wymienił. Możliwe że jest gdzieś uszkodzona wtyczka i dlatego się pali poduszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę nie cudów bym nie oczekiwał od auta. Jeżeli nie masz daleko to podjedź i zobacz na własne oczy. Według mnie zdjęcia tak robił aby jak najmniej można na nich zobaczyć. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz tablice są z powiatu Ostrów Wielkopolski a mieszka w powiecie zielonogórskim. Czyli kupił auto i nie przerejestrował na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!