Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Odpala za drugim razem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam kolejny problem z odpalaniem, renówka rano jak nie jest ciepła to pali normalnie ale jak się nagrzeje to cały czas odpala za drugim razem nie zawsze jej się to zdarza ale teraz coraz częściej, czytałem że może być to czujnik poł. wału, ale też czytałem że rozrząd może być przestawiony,rok temu wymieniałem rozrusznik też zastanawiam się czy nie robi jakiś cyrków, czy możecie podesłać jakąś fotkę gdzie znajduje się ten czujnik wału, przeczyszczę go profilaktycznie może to coś pomoże?

 

Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie jest ten czujnik poł. wału???????

 

Czujnik położenia wału został wymieniony i auto pali na dotyk, wcześniej nie pokazywał żadnych błędów rozrząd nie przestawiony na szczęście, aż w końcu o dziwo wywalił błąd Injections Fault i palił rano dopiero za trzecim podejściem a czasem nawet za piątym, podobny efekt jak przy cofającym się paliwie 1.5dci, częsty problem, a tu czujnik głupiał jak oszalały, że też wcześniej nie wykazał komputer żadnych błędów, taki urok... Sprawa rozwiązana ale może komuś to pomoże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Osobiście mam problem wręcz odwrotny !!!

 

Jak ciepły to pali na dotyk, jak postoi to pali za drugim razem..

Wtryski ok, test przelewowy - max 10ml.

Zauważyłem że z filtra do pompy w przewodach idzie sporo powietrza .. z baku do filtra nie .. Czy to może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Zauważyłem że z filtra do pompy w przewodach idzie sporo powietrza .. z baku do filtra nie .. Czy to może być przyczyną ?
Może być, aczkolwiek nie zawsze.

W tym miejscu nie powinno być pęcherzy powietrza. Zacząć należy od poprawienia mocowania węzyków na filtrze lub wymiany filtra na nowy. Jak nie pomoże to wstaw doraźnie zawór zwrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!