Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik pasów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie znajduje się bezpiecznik lub jakiś przekaźnik od Czujnika zapiętych pasów. Mój tata jest za granicą i rozładował mu się akumulator i musiał na "szybkiego" naładować go przez kable. Niestety ale on nie ma dostępu do internetu więc dzwonił do mnie abym mu podał gdzie jest ten bezpiecznik. Sam nie potrafię odnaleźć tego bezpiecznika szukałem ale nie znalazłem takiego. Nie wiem może pasy nie mają bezpiecznika tylko jakiś czujnik proszę o szybką odpowiedź. Przepraszam za błędy ale pisałem bardzo szybko.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik niezapiętego pasa kierowcy jest w jego zatrzasku niestety na nic się nie przyda.

Aku ładuje się na jego klemach. Jak jest dostęp do środka, by kombinować z bezpiecznikami, to jest też dostęp do dźwigni otwierania maski... A dalej już powinno być wiadome co podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przestał działać po ładowaniu akumulatora.

Może wyjaśnię wszystko jeszcze raz ale teraz na spokojnie.

Więc samochód stał przez długi okres czasu nie uruchamiany i rozładował się akumulator, tam gdzie tata pracuje nie miał dostępu do prostownika i musiał odpalać samochód na kable.Po tej operacji nie wiem dokładnie kiedy to było przestał działać czujnik od pasów i coś tam wspominał jeszcze o światłach przeciwmgielnych prawdopodobnie coś jeszcze uległo uszkodzeniu ale nie wiem co, będę wiedział więcej dziś po 20. Co do tych świateł to wystarczy chyba wymienić bezpiecznik znalazłem całą rozpiskę bezpieczników w Megi II ale tam gdzie są światła przeciwmgielne 10 - 20A na dołączonym obrazku nie ma punktu nr.10 link do strony : Tylne szyby nie działają

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik świateł przeciwmgielnych jest w skrzynce połączeń w komorze silnika (czarna skrzynka obok akumulatora) -pozycja 10, 20 A.

Co dokładnie się dziej z tym czujnikiem, w jakim sensie nie działa? Cały czas piszczy, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!