Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co was ostatnio ucieszyło ?


smeg

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jest temat: 'Co was ostatnio wkurzyło',dla równowagi ,może powinien być temat:'Co was ostatnio ucieszyło'?.Można by w nim opisywać nasze sytuacje osobisto-zawodowo-motoryzacyjne,oczywiście bez nadmiernego patosu,moralizatorstwa i dorabiania ideoligii. Może ja zacznę:byłem dzisiaj w sklepie RTV i niezmiernie się ucieszyłem,na telewizorze wiodącego producenta widzę nalepkę-posiada funkcję meczu sportowego.Pytam się sprzedawcy ;co to jest?.Okazuje się ,że firma się postarała-wciskasz guziczek i w trakcie meczu pogłaśniają się odgłosy z boiska i trybun a zcisza słowotok pseudo komentatora i jego gości.Nareszcie bez irytacji będzie można oglądnąć Mundial.Pewnie trzeba będzie pożyczkę wziąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie remontu elewacji. Szczęśliwie pogoda dopisała, efekt znakomity a ekipa sensowna i dobrze zorganizowana. Jakby ktos z Warszawy lub okolic chciał namiary to proszę o sygnał na PW.

 

Dodatkowo "obudziły" mi się w samochodzie elementy HF po lewej stronie. Od końca lutego było martwo a dzisiaj nagle zaczęło działać. Poczekam, może i prawa strona ruszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z powrotem w Polsce;) Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi zwyciężyła;) A i pracę u kolegi ojca dostałem,więc dodatkowy powód do powrotu, będę jeździł i rozwoził jedzonko;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakup po niesamowitej cenie 5zł (wyprzedaż przed likwidacją Reala, po przejęciu przez Auchan) jednego kijka trekingowego do nordic walking, składanego teleskopowo na 3 razy, który po przeróbkach (w trakcie i już 80% gotowe) posłuży jako lekki, podręczny statyw do małego aparatu i komórki.

Teraz tylko jeszcze jeden element dorobić ale trzeba na tokarza poczekać, aż wróci z urlopu do maszyny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne opanowanie umiejętności czytania przez niektórych moich klientów. Okazało się że da się przeczytać (ze zrozumieniem) taki fragment z faktury gdzie jest napisane: termin płatności i co ciekawsze poprawiła się umiejętność korzystania z kalendarza, potrafią skonfrontować obecną datę z datą na fakturze kiedy należy dokonać płatności. Po raz pierwszy od pół roku jestem spokojniejszy że nie będzie paniki i kombinowania przed nieuchronnymi datami kluczowymi (w kolejności nadchodzących terminów płatności do końca miesiąca: czysz, ZUS, podatki, pensja pracownika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuugim czekaniu i kilku odwołaniach w końcu dostałem odszkodowanie za operacje i pobyt w szpitalu;) Ubezpieczalnia robiła wszystko, żeby mi nie wypłacić pieniędzy, ale ja nie dawałem za wygraną ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mnie ostatnio ucieszyło to, że znalazłem ekstra konkurs. Jerzy Dudek szuka warsztatu , który podszkoli go w mechanice :D Postanowił odbyć warsztatowe praktyki! Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj: http://www.warsztat.castrol.pl/konkurs . Może ktoś z was ma wolny praktykancki etat i weźmie pod swoje skrzydła Dudka ?:> Wystarczy zadzwonić na jego numer podany na stronie i przekonać go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt jaki uzyskałem po całym dniu pracy przy myciu ponad 10 letniego, betonowego płotu

Zastosowałem karcher i dyszę rotacyjną. By nie narobić szkód u sąsiada zakupiłem za 10zł 1,5mb folii budowlanej 4m szerokiej i została ona zawieszona na 2 pionowych tyczkach, tak że powstały w ten sposób ekran postawiony u sąsiada i przywiązany do płotu, zbierał przelatującą pomiędzy tralkami wodę i odprowadzał do jego trawnika.

W ten sposób, z przerwami na treningi F1, "wyprałem" 15 przęseł i tyleż słupków.

A tu efekt powodujący radość i zadowolenie.

thumb_hosting_zdjec_1408740283__photo_20140822_171500_1280x720.jpg thumb_hosting_zdjec_1408740318__photo_20140822_171101_1280x720.jpg thumb_hosting_zdjec_1408740349__photo_20140822_171039_1280x720.jpg

Jak świeci słońce, to efekt jest jeszcze lepszy.

Zostały jeszcze 2 przęsła ale to już w poniedziałek.

Jutro wolne i wyjazd na 15 Wiślaczek, czyli coroczny PIKNIC COUNTRY w Wiśle poprzedzony jak co roku paradą

Jest na czym oko powiesić i czego posłuchać:

 

Obecność OBOWIĄZKOWA, pomimo że w tym czasie będą w Belgii kwalifikacje do niedzielnego wyścigu F1.

I jak tu nie mieć "banana" na facjacie??

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien, skoro tak super wyszło, to jeszcze drugą stronę trzeba "pociągnąć", będzie podwójna zadowolenie :D

Mnie ucieszył koniec kolejnego w tym roku remontu w domu, przynajmniej jeden problem z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!