Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co was ostatnio ucieszyło ?


smeg

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ucieszyło odszkodowanie za utratę zęba jedynkę ;)

Łącznie z obu ubezpieczalni ( PZU I Generali ) dostałem tyle, że wystarczy mi na wstawienie nowego zęba i tydzień albo i dwa wakacji nad morzem z dziewczyną ;) Oczywiście ZUS robi problemy, ale mogą się wypchać ;)

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ucieszyła mnie i nie tylko mnie, dzisiejsza wiadomość, że młodszy syn Artur, po kolejnym etapie olimpiady ekonomicznej w Krakowie, zakwalifikował się do finału, który będzie w połowie kwietnia w Koszalinie, a tym samym już jest zwolniony z teoretycznej części przypadających w czerwcu egzaminów na technika.

(po drodze jeszcze 10 kwietnia finał konkursu wiedzy o podatkach w Katowicach, ale z tego poza nagrodami rzeczowymi są mniejsze profity)

 

Miesiąc temu też taka pozytywna wiadomość była ale ta dotyczyła propozycji angażu Artura do pracy w Wiedniu, w firmie logistycznej LKW Walter. Wyławiają młodych, którzy sprawdzili się tam na praktykach. Angaż oczywiście został już podpisany, nawet bez kolejnych rozmów kwalifikacyjnych, a początek zatrudnienia nastąpi zaraz po ukończeniu szkoły i terminie egzaminów na technika.

 

Dodano: 04 kwi 2015 - 02:20

I na potwierdzenie i dla zarchiwizowania, nagrany fragment rozmowy jaka była przeprowadzona z Arturem na antenie regionalnego radia 90Fm.

Nagrywane w aucie rejestratorem z telefonu, więc jakość taka sobie....

Gdzieś tam po nagraniu, poza anteną, padło pytanie od prowadzącej wywiad, czy Artur nie myślał o pracy w radio, bo ponoć ma "radiowy głos"

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym podpisałem umowę o pracę na czas nieokreślony co w znaczącym stopniu ustabilizuje moją sytuację. Jest to o tyle fajny akcent, że jest to dopiero druga umowa z ŚSPON i wcale nie musiała być bezterminowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj ucieszyło mnie świadectwo ukończenia technikum ekonomicznego, przez młodszego syna Artura.

Wprawdzie nie z paskiem ale grubo powyżej średniej szkolnej i z dodatkowymi wyróżnieniami za miejsca w finałach w ogólnopolskim turnieju wiedzy handlowo menadżerskiej i śląskim konkusie wiedzy o podatkach, co zostało nagrodzone bonami finansowymi, do realizacji w rybnickich księgarniach.

post-2372-0-18834700-1429915047_thumb.jpg

Tak więc edukacja na poziomie średnim w latach 2011- 2015 została zakończona z oceną wzorową... z bonusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobry humor na kilka dni zapewniła mi krótka przejażdżka cackiem mojego znajomego. Starym rupciem (rok produkcji 1991), powoli bo silnik na dotarciu, ale było ekstra. Pogoda dopisała no i obaj jakoś się zmieściliśmy-obaj ponad 190 cm. wzrostu i nie do końca sprawne kolana. Znaczy się dwóch panów w średnim wieku się lansowalo po okolicy ;)

 

thumb_hosting_zdjec_1432409353__dsc_1025maly.jpg

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spalanie Meganki średnio 5,5 l na 250 km czyli 100 km trasa i wioski w deszczowym pogodzie i reszta to ekspresowa S3 i autostrada A6 od 80 do 150 km/h:-) i miasto szczecin duży korek... dobry wynik?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ucieszyła mnie ostatnio taka akcja: korki w Łodzi, a ja stoję i nie mogę się ruszyć, gorąco, głodna i wkurzona. Stoję na pasie do skrętu i do jazdy na wprost, podłamana. Nagle widzę, że na sąsiednim pasie - tylko do zjazdu na prawo, pan zobaczył, że chcę zjechać i zrobił mi miejsce, przyblokowując innych, którym się tak bardzo spieszyło. A jak się do niego uśmiechnęłam, to mi pomachał. Niby to normalne, ale tak mało życzliwości jest ostatnio wśród kierowców, że jakoś mi się miło zrobiło :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niezapowiedziany, a tym samym niespodziewany wczorajszy przyjazd młodszego syna Artura na weekend, po ponad miesięcznym pobycie i pracy w Wiedniu.

Jak rodzinna tradycja nakazuje, dobrym zwyczajem jest z pierwszej "prawdziwej" wypłaty ojcu flachę postawić.

Wywiązał się z tego w 100% stawiając 0,7 pięciogwiazdkowej METAXY, która została wspólnie rozpracowana.

Niestety jutro po południu wraca, bo w poniedziałek rano znowu do pracy w LKW Walter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!