Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co was ostatnio ucieszyło ?


smeg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tydzień temu zreanimowałem fap był komunikat "przekroczona dopuszczalna ilość wypaleń". Mechanik coś mówił, że może trochę śmierdzieć po płukaniu fapa specjalnym oleju gdyż możne być trochę resztek. Wczoraj przegoniłem go po S8, wzrosło spalanie więc myślę wypala się fap. Zjechałem z S8 czekam na skrzyżowaniu, patrze w lusterku a za mną niebieski dym, myślę to od STARA przede mną ale nie to ja tak kopce, zjechałem na pobocze wychodzę z auta i potwierdza się najgorsze mój dymek. Wyłączyłem megi, myślę turbina poszła, może silnik, liczę koszty, używając przy tym słów nieprzyzwoitych. Sprawdzam olej jest w normie. Internet nie daje nadziei remont będzie grany jak nic. Do domu kawałek jechać czy nie, po namyśle zapalam co ma być to będzie. Megi pali od razu, chodzi pięknie zerkam na tył a tu zonk, dymu brak niewierze wychodzę. Amba wcięła dym, chodzi normalnie, dodaje gazu nic się nie dzieje. Decyzja jadę i myślę sobie a może to wypaliło resztę tego oleju z fapa co mechanik mówił i coraz bardziej zaczyna to pasować do sytuacji. Jadę do mechanika mam niedaleko na konsultacje, który tylko potwierdził moje spostrzeżenia. W drodze do domciu myślę przedgonie na A2 tak ze 150km/h zrobiłem ze 20 km i co nic megi chodzi jak wcześniej, pięknie nie dymi, przyspiesza równo. Więc ucieszyło mnie, że megi sprawdza tylko moją cierpliwość ale kilka siwych włosów przybyło :notacrook:

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na zakupach w auchan, dopadły mnie sępy z "jakiejś tam paczki", tak na odczepne wsadziłem im do kosza puszkę Żubra.

Kilka lat nie widziałem tak zadowolonych " charytatywnych zbieraczy" , aż mi się przez przemknęło , żeby im to zabrać.

Ale niech tam, niech chłopaki też poczują "magię świąt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czuję się mniej więcej tak jak mój poprzednik :( Pozdrawiam wszystkich radosnych użytkowników tego forum. Cieszcie się życiem, ja już chyba nie potrafię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!