Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

CAN CLIP z chin -- czy warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam pytanie do użytkowników CLIP-a.

Czy jest możliwość przyuczenia tym urządzeniem kluczyków w Scenicu 1 Ph2 (rok 2000) ?

Mam taki problem, że po raz kolejny przestał mi działać centralny zamek (piloty radiowe) a nie stać mnie za każdym razem zostawiać w ASO 145zł.

Kupiłem takie coś jak Renault Pin Code Reading Key Programming, ale niestety to urządzonko nie chce współpracować z moim pojazdem - nie łączy się.

Bardzo proszę o wszelkie informacje, czy CLIPem dam radę zaprogramować kluczyki.

Pozdro.

Edytowane przez Karczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Połączono z istniejącym tematem.

 

Od pewnego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Scenica II 2003 1.6 Benzyna. Chciałbym sprawdzić/skasować błędy ew. zmienić język jeżeli by się dało. Szukałem trochę i doszedłem do wniosku że elm 327 nic tu nie zrobi. Czy warto kupić Sonda 1 lub Sonda 2 chciałbym się dowiedzieć czy to w ogóle działa i wystarczy dla mnie. A może jednak spróbować ELM bluetooth z torque na androida?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda, że nikt nie udzielił mi tu informacji dotyczącej mojego pytania.

Odpowiedź już znam więc sam sobie udzielę odpowiedzi na postawione wcześniej pytanie :)

Może w przyszłości komuś się to przyda.

Otóż CLIP-em można przyuczyć kluczyki bez konieczności posiadania kodów z renault.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Odświeżę trochę temat. Rozglądam się za chińskim clipem i chciałbym zapytać ludzi którzy to używają czy klon jest coś warty? Ma jakieś ograniczenia oczywiście pomijając fakt że nie można dokodować kart? Czy ma znaczenie jaką wersję się kupi? Na allegro są clipy w cenie 500 albo do 1500 i wyglądają wszystkei tak samo poza tym że niektórzy sprzedawcy piszą o przekaźnikach neca i procesorze cypress oraz złotej płycie:) złotej płycie? Żaden sprzedający nie chce mi odpowiedzieć na pytanie ile ta złota płyta ma karatów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elpresidente chinski klon jest warty tyle za ile go kupisz ;) a serio to zależy jak trafisz. Ja kupiłem z polecenia od kolesia na allegro (sprawdzone) i jest dobrze. Jedynie musiałem postawić VM na win7 64bit i to ona czasami ma kaprysy. Ale sam clip działa, nie zrywa połączenia a mam wersje 160. Także tu zależy jak trafisz. Oczywiście każdy będzie pisać, że jego produkt jest złoty ale do środka nie wejdziesz. Ja za swojego dałem coś koło 650 zł (już się zwrócił, bo kilka razy tak sobie podpinałem auto + scenika od ojca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Właściwie Can Clip to oprogramowanie... Jeśli chodzi o sondę diagnostyczną to można zainstalować na komputerze różne wersje Can Clip (obsługujące samochody Renault, Dacia, Samsung?) oraz prawdopodobnie oprogramowanie do Nissana, i sprawdzić czy działa poprawnie po podłączeniu do obd. Z reguły czym nowsza wersja Can Clip, tym więcej modeli obsługuje no i pewnie wprowadzają jakieś tam poprawki oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!