Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II phI wyłączenie świateł automatycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam problem z wyłączeniem automatycznych świateł. Jest przycisk AUTO na lewej manetce jednak jego przyciśnięcie i trzymanie nie dezaktywuje autolights.

Mam kabel vag kkl i program z najnowszą bazą 600MB z kwietnia 2013r. Mogę się połączyć z samochodem jednak nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać takiej opcji i jak dezaktywować światła.

Jak ktoś z Was ma o tym pojęcie proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak to zrobić.

Ps. Chcę wyłączyć autolights, ponieważ mam zamiar montować światła do jazdy dziennej, bo te żarówki H7 padają co chwilę.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrętło świateł ustaw na OFF (taska kroka) i potem wciskaj chyba 10 sekund aż na komunikacie pojawi że dostał wyłączone automatyczne. I to przy włączonym silniku.

Clipem można wyłączyć itd. A inne programy czy kabel nie maja możliwości.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że przycisk na manetce nie działa w żadnej pozycji, nie ważne czy na zgaszonym czy zapalonym silniku. Wiem, że clipem można to zrobić ale pytanie było odnośnie użycia kabla VAG KKL i programu DDT2000 (bo taki mam i łączy się z autem). Mój ojciec ma Megane II phI z 2005r. i tam normalnie przytrzymując przycisk AUTO ok. 10 sek. można wyłączyć.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja może być na stałe zaprogramowana w UCH, jest kilka takich przypadków opisanych na forum. Najczęściej w autach sprowadzonych z krajów skandynawskich.

A co można przy megance zrobić kablem KKL i DDT2000, poczytaj sobie w odpowiednim temacie.... Praktycznie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że przycisk na manetce nie działa w żadnej pozycji, nie ważne czy na zgaszonym czy zapalonym silniku.

..a karta wyjęta? U mnie funkcję można włączyć w dowolnym momencie, ale wyłączyć tylko przy zgaszonym silniku i wyjętej karcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!