Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z otwieraniem centralnego z kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie moj kluczyk zaczal cos szwankowac. Otoz nie zamyka ani nie otwiera CZ. Poza tym wszystko dziala ok, centralny zamyka drzwi po ruszeniu samochodem wiec dziala. Wszystko wyglada tak jakby nie odbieral sygnalu z kluczyka. Sygnal idzie droga radiowa, samochod jest z 2001 roku i wszystko jest montowane w serwisie. Natomiast drugi z kluczykow oprocz tego ze nie otwiera zamka czasem rowniez nie odpala samochodu. Po jego wlozeniu kontrolka od immob miga dosc szybko i nie da sie odpalic.

 

Czy ktos wie co moze byc przyczyna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawe zalatwilem, oczywiscie bateria to bylo cos co zrobielem zanim wszedlem na to forum.

W ktoryms z postow autor opisal pewna procedure: naciskamy przycisk na kluczuku na ok minute, dioda zaczyna ciagle swiecic po chwili nastepuje "pstrykniecie" pod tapicerka (chyba w centralce) i wszystko dziala :mrgreen:

Serwis oczywiscie w rozmowie telefonicznej juz chcial mi wszystko wymieniac (600zl) po krotkeij negojacji i wyjasnienia panu ze centralka dziala tylko nie odbiera sygnalu z kluczyka pan stwierdzil ze moge przyjechac to zdiagnozuja za ok 100 zl - na szczescie na forum sa fachowcy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Działa! <piwko> kolejne pieniądze zaoszczędzone :)

 

Dodano: 07 sty 2013 - 17:51

Może się tak zdarzyć, że dioda się świeci ale nic się nie dzieje. Byłem z tym w Aso skasowali 100 zł, działało ok 2 tyg (dopóki nie spadły mi kluczyki) i dupa.

Co się okazało? wystarczy przylutować diodę która lubi odpadać. Tylko przed lutowaniem sprawdźcie czy jest z dobrej strony.

Edytowane przez Hubertoos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!