Jump to content

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
airbites

Ogólne Pojawiła się strona o historii pojazdu

Recommended Posts

zawisza1980    24

Fajna stronka :notacrook: szkoda, że jeszcze przebiegu nie pokazuje :mrgreen: dziękuję <piwko>

Edited by zawisza1980

Yetiq    5

Sprawdzałem swoje auto i nawet się zgadza. Jak na Polskę, to dość dziwne, że coś wyszło :mrgreen:

n1gdy    4

Szkoda ze nie można sprawdzić czy stłuczki miało auto:-)

Krzychu    21

Tego chyba długo nie będzie... wymaga uwspólnienia systemów z kilku instytucji + informacje od ubezpieczycieli o szkodach całkowitych.

P_r_z_e_m_o    155

Jeszcze powinny być dane dotyczące przebiegu w momencie wykonywania przeglądu rejestracyjnego.

Wiem, wiem wszystko się da obejść, ale danych archiwalnych nie da się z poziomu użytkownika.

Krzychu    21

Wydaje mi się, że ten przebieg będzie, przynajmniej miał być ! Jak były zapowiedzi systemu to była mowa o wyświetlaniu przebiegu przy archiwalnych przeglądach (począwszy od 2014 roku). Może dane będą dostępne od przyszłego roku, jak zbiorą stany liczników.

oleslawek    0

U mnie przebieg jest :) przegląd w czerwcu i zdziwiłem sie jak diagnosta poprosił mnie o stan licznika :)

mkotek    0

Szkoda ze nie można sprawdzić czy stłuczki miało auto:-)

To można sprawdzić np. w aplikacji Generali dostępnej na iPhone - tylko trzeba mieć dowód rejestracyjny auta.

aston76    135

U mnie za to ładne klocki wyszły. Auto straciło jednego właściciela prawnego, inna jest data wydania karty pojazdu niż faktycznie jest wydana, auto to nie HB tylko sedan (???), nie zrobiłem jednego przeglądu SKP w 2011 roku (a wszystkie przeglądy w dowodzie są). :notacrook: No cóż to tylko Polska.

kroliq    1

Fajna stronka, tylko czemu w mojej Megi I ph I pokazuje, że mam 5 miejsc siedzących i 2 stojące (w bagażniku?) oraz nie wyświetla info o zainstalowanym lpg (wbitym w dowód)?! :D

lukwisz    4

Moja nie ma badań technicznych :D

p.zyga    1

To ja dopowiem: przebieg pojazdu powinien być jeżeli auto miało badane po 01.01.2014; może się zdażyć że wybije brak OC lub OBT- z powodu opóźnienia- wysyła się na ogól co 3 dni, lub nie przeszło; dane szczególnie techniczne powinny pasować z KP. Ktos wyżej się zachwycił że to wyszło- a owszem tylko że na to każdy z nas płacił ponad 10 lat,kiedys 2 a teraz 1 zł do czynnosci na SKP, WK czy przy zawieraniu OC.

lukwisz    4

Przebieg spisywały tylko i wyłącznie stacje diagnostyczne nie wysyłając tego nigdzie indziej. Dopiero w niedalekiej przyszłości mają to wysyłać do systemu centralnego.

Krzychu    21

A to numer, myślałem, że to już działa z tymi przebiegami.