Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio Update List AUX w Megane/Scenic I phII


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wyświetlacze które podałeś nie będą pasowały do Scenica I. to są wyświetlacze do megany II. Musisz szukać takiego wyświetlacza jaki podałem w manualu. Co jak nadmieniłem jest karkołomnym zajęciem ale wykonalnym ja polowałem na swój wyświetlacz rok. Mam nawet taki od megany II ale uznałem że będzie to za duża rzeźba żeby się bawić w dostosowanie wyświetlacza do scenica. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Mimo, że temat stary to napiszę dla potomnych. Ten sam typ wyświetlacza 8200380298 występuje też w ostatnich wypustach thalii I-szej generacji. Zapewne będzie go łatwiej znaleźć niż z campusa. Jest jeszcze możliwość znalezienia wyświetlacza od laguny II FL lub megane II FL (jest ich mnóstwo i kosztują grosze) wtedy trzeba tylko rozebrać oba wyświetlacze  i przełożyć płytkę z wyświetlaczem z affa2 do obudowy z naszego autka. UWAGA z naszego wyświetlacza  musi pozostać ta pionowa płytka z żaróweczkami i pomarańczowa przesłona za ekranem. Mocujemy ją w miejsce tej wyjętej z affa2. Jeżeli pozostawimy płytkę z diodami z affa2 nie zmieścimy jej do obudowy ze scenica/megane  z przyciskami pod wyświetlaczem. W lagunie II FL megane II FL przyciski są z prawej strony. 

Efekt finalny jest taki, że stosując wyświetlacz z clio campus/thalia  mamy taki sam wyświetlacz jak mieliśmy czyli pomarańczowe znaczki na czarnym tle, stosując ten z megane II FL/ laguna II FL mamy pomarańczowy wyświetlacz z czarnymi znaczkami

 

Edytowane przez jkrotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!