Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio Update List AUX w Megane/Scenic I phII


Rekomendowane odpowiedzi

Pełny szacun za opracowanie i chęci do dłubania w kabelkologii :applause:<ok>

Teraz to powyżej jeszcze przerobić na .pdf i wkleić jako manual do downloadu, by nie zaginęło z czasem w gąszczu innych tematów.

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć.Nie odpowiem Ci na to pytanie. Nie zagłębiałem się w instalacje Megane II, bo nie miałem takiej potrzeby.

Ale poszukaj schematów w internecie. Nie rób nic jeśli nie masz schematu, możesz narobić niezłego bałaganu.

Zaglądnij tutaj http://megane.com.pl/topic/47797-wyswietlacz-radia-update-list-protokol/ lub tutaj

http://www.klubclio.pl/viewtopic.php?f=19&t=213 tutaj masz wszystko co powinno być Ci potrzebne.

Pozdrawiam

 

P.S

Jak skończysz robotę to daj znać czy działa.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przełożyłem zgodnie z tą instrukcją update list z laguny II ph2 do ph1. Świetny manual kolego. Jwdynie kolory kabli w lagunie inne i został mi jeden kabel, poza tym nie mam podświetlenia cd koło wyświetlacza radia (pewnie to ten kabel co mi został, tak jakby 3 pin z drugiej wtyczki).

 

Poza tym przerobiłem wyświetlacz z ph2 (affa2) pod ph1. Ten z ph2 był szerszy, ale przekładka wnętrzności była łatwa. Coś dla tych, którzy by chcieli np. W scenicu, mieć białe podświetlenie.

 

A i faktycznie jak ktoś chce się bawić przy przekładce, to polecam wyświetlacz z wtyczką, bo bez niej to niezła męczarnia.

 

Dodano: 29 wrz 2014 - 22:08

Wyszło mi tak www.youtube.com/watch?v=X7xBGLc3w5Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Będzie pasował tylko wyświetlacz od Renaul Clio/Campus produkowanych na Słoveni, oraz od Renault Traffic po 2005 roku. Musi mnieć czarną kostkę przyłączeniową. Masz wszystko opisane w poradniku. Ale znalezienie takiego to rzecz praktycznie niewykonalna, mnie to zajeło pół roku. Nr.modelu 8200380298 AFFA2 i tylko ten pasuje do oryginalnych mocowań w Megane I ph II. Życze udanych poszukiwań wyśwetlacza, i udanej przeróbki.

Pozdrawiam

Edytowane przez rjb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziekuję za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wyświetlacz o oznaczeniu 8200380298A będzie pasował?

 

Pozdrawiam

Cześć. Będzie pasował przeglądnąłem zdjęcia w internecie, ale musi być wyprodukowany po 2005 roku. Date produkcji znajdziesz na naklejce pod napisem AFFA2.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc. Wszystko działa jak trzeba. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy każde radio update list będzie pasować?

Interesują mnie jeszcze numery na radiach update list. Czy np RENRDW300-60 wiele różni się od RENRDW200-00 albo od RENRDW220-00?

 

Pozdrawiam

 

Dodano: 12 gru 2014 - 00:55

cięcie.

 

Kolego do sprzedaży części jest odpowiedni dział. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. No napewno wyglądem przynajmniej tyle wywnioskowalem ze zdjęc tych modeli. Spróbuj znaleść jakiś dane techniczne tych modeli i tyle. Ja niestety nie mam na chwilę obecna czasu żeby sie tym zająć.

Proponuje tą strone service-diagrams.com/car_audio.php?s=3370

Moze coś znajdziesz żeby je porównać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, zastanawiam się nad taką przeróbką w scenicu I tylko mam inny wyświetlacz:

 

2u ddfggbac5l.jpg

 

Istnieje możliwość podmiany do tej obudowy wyświetlacza?

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli dobrze pamiętam a mogę się mylić ten pierwszy jest z meganki i pasuje do takich radioodtwarzaczy :RDW240-09 RDW300-00 RDW302-11 Jeśli masz któryś z nich zadziała.Natomiast ten drugi jest od Clio III i tam sygnał idzie z magistrali CAN i nie pasuje.Ale niech ktoś może pewny na 100% się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!