Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

drgania samochodu w Megane II cabrio


cioras

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam taki problem, że gdy odpale samochód czuje drgania samochodu - nie było tego na początku. Wiem ze to diesel, ale drgania są za duże jak na ten silnik...

Jakiś czas temu wymieniałem koło dwumasowe na nowe z LUKa - jaka jest szansa, że po 3miesiacach koło mogło by sie uszkodzic?

Zostały również wymienione wszystkie poduszki pod silnikiem i skrzynia (w sumie 3).

Co może być jeszcze powodem drgan? Jeśli silnik się zagrzeje to drgania nie ustepują najbardziej czuć je gdy sie zatrzymamy jak jade nie sa odczuwalne.

Megane II cabrio 2007r. 1,9dti diesel, przebieg 146000km

 

Dodano: 19 sie 2014 - 22:12

jakieś pomysły? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznałeś, że czas wymienić dwumas? I jeszcze jakbyś zdradził mi ile cała operacja kosztowała?

 

p.s witam kolege z tym samym samochodem z tego samego miasta, może się kiedyś miniemy to możemy drgania porównać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem na forum ze moze byc problem z poduszka - niby nowa a wibracje wracaja mialem wymieniane na:

1. PODUSZKA SKRZYNI BIEGOW MEGANE II /L/ - 4001823 - SASIC

2. PODUSZKA SILN.MEGANE II 1.9DCI /PRAWA/ - 325555 - RUVILLE

3. PODUSZKA SILN.MEGANE II,SCENIC II /DOL/ - 4001717 - SASIC

 

Dodano: 23 sie 2014 - 12:04

a moze ma ktos polecic dobry warsztat francuzow w Katowicach i okolicach??

 

Dodano: 27 sie 2014 - 09:33

DO ZAMKNIĘCIA

 

Rozwiązanie: Nie kupuj poduszki z ruville!! wytrzymala może z miesiąć :) Wymieniłem na Sasic i wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!