FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence: JAKI PRZEKAZNIK? - FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Megane I phI
JAKI PRZEKAZNIK?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   justys22 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:1.4
  • Przebieg (tys.km):120000

Napisano 13 luty 2008 - 20:16

Witam wszystkich. MIalem problem z nagrzewnica gdzyz nie dawala cieplego powietrza, wyjolem ja wyczyscilem i zaczolem auto skladac gdy juz bylem prawie przy koncu okazalo sie ze nie dzialaja wycieraczki i dmuchawa i nie wiem co moze byc przyczyna niby wszystkie bezpieczniki sa oki. wydaje mi sie ze wszystkie kostki sa podlaczone dobrze, jak ktos pamieta to moze tak mniej wiecej napisac gdzie sa i jak wygladaja kostki od tych rzeczy. jak podlaczalem panel sterowania nawiewu cos pstryknelo ale nie wiem co to bylo a bezpieczniki sa oki. pozdrawiam lukasz
[pkt 7 regulaminu forum zabrania zakładania tematów o nazwie "POMOCY"; popraw to masz na to 3 dni, po poprawieniu proszę o informacje na PW celem zdjęcia blokady] -Robak
0

Sprawdź:

Zapleczowo.pl
Hosting www i email

Ogłoszenia motoryzacyjne Renault Megane, Scenic i Fluence

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Robak 

• Wyświetl blog
  • Grupa: Mod Team
  • Auto:Megane Scenic 1,6 16V '99 LPG STAG300
  • Silnik:K4M 700
  • Przebieg (tys.km):227

Napisano 13 luty 2008 - 20:18

został uszkodzony przekaźnik pod płytką bezpieczników w kabinie kierowcy znajduje się druga płytka z przekaźnikami niestety są one wlutowywane wiec czeka cię i tak wizyta u elektryka samochodowego przekaźnik pierwszy od lewej lub środkowy na samym dole
Dołączona grafika
SCENIC, TO PIĘKNE AUTKO !!!
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   P_r_z_e_m_o 

• Wyświetl blog
  • Wyświetl galerię
  • Auto:Scenic Kaleido / Vectra C
  • Silnik:1,6/16V K4M7 / 2,0 TDi
  • Przebieg (tys.km):~200

Napisano 14 luty 2008 - 08:44

Ja mam jeszcze bezpieczniki w komorze silnika, bezpieczniki są "spore" 30, 50 i 60 A (o ile pamiętam) na pewno jeden z nich "odpowiada" za wycieraczki. Może najpierw je sprawdź?
Powinny być w takiej czarnej skrzynce po lewej (stojąc przed samochodem), nad paskiem wielorowkowym.
Ale to w Scenicu gdzie to jest w Meganie nie wiem
Pozdrawiam - P_r_z_e_m_o
Dołączona grafika
Zaglądnij TU - hasło: renault
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Robak 

• Wyświetl blog
  • Auto:Megane Scenic 1,6 16V '99 LPG STAG300
  • Silnik:K4M 700
  • Przebieg (tys.km):227

Napisano 14 luty 2008 - 12:02

P_r_z_e_m_o, ale tak jest w scenicu a kol justys22, ma megane gdzie pod maską ma tylko przekaźnik pompy paliwa i bezpieczniki od pompy
Dołączona grafika
SCENIC, TO PIĘKNE AUTKO !!!
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   P_r_z_e_m_o 

• Wyświetl blog
  • Wyświetl galerię
  • Auto:Scenic Kaleido / Vectra C
  • Silnik:1,6/16V K4M7 / 2,0 TDi
  • Przebieg (tys.km):~200

Napisano 14 luty 2008 - 12:09

Dlatego napisałem ostatnie zdanie

Cytat

Ale to w Scenicu gdzie to jest w Meganie nie wiem

:(
Pozdrawiam - P_r_z_e_m_o
Dołączona grafika
Zaglądnij TU - hasło: renault
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   justys22 

• Grupa: Nowy użytkownik
  • Silnik:1.4
  • Przebieg (tys.km):120000

Napisano 23 luty 2008 - 19:54

Witam wlasnie skonczylem walke z moja meganka, otoz przyczyna niedzialajacych wycieraczek i dmuchawy nie byl zaden bezpiecznik ani przekaznik tylko rozloczona kostka ktora znajduje sie pod plastikowym obiciem kolo uchwytu linki od otwierania maski. dzieki wszystkim za pomoc. jesli ktos bedzie mial jakies pytania to sluze pomoca
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1