Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

JAKI PRZEKAZNIK?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. MIalem problem z nagrzewnica gdzyz nie dawala cieplego powietrza, wyjolem ja wyczyscilem i zaczolem auto skladac gdy juz bylem prawie przy koncu okazalo sie ze nie dzialaja wycieraczki i dmuchawa i nie wiem co moze byc przyczyna niby wszystkie bezpieczniki sa oki. wydaje mi sie ze wszystkie kostki sa podlaczone dobrze, jak ktos pamieta to moze tak mniej wiecej napisac gdzie sa i jak wygladaja kostki od tych rzeczy. jak podlaczalem panel sterowania nawiewu cos pstryknelo ale nie wiem co to bylo a bezpieczniki sa oki. pozdrawiam lukasz

[pkt 7 regulaminu forum zabrania zakładania tematów o nazwie "POMOCY"; popraw to masz na to 3 dni, po poprawieniu proszę o informacje na PW celem zdjęcia blokady] -Robak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został uszkodzony przekaźnik pod płytką bezpieczników w kabinie kierowcy znajduje się druga płytka z przekaźnikami niestety są one wlutowywane wiec czeka cię i tak wizyta u elektryka samochodowego przekaźnik pierwszy od lewej lub środkowy na samym dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze bezpieczniki w komorze silnika, bezpieczniki są "spore" 30, 50 i 60 A (o ile pamiętam) na pewno jeden z nich "odpowiada" za wycieraczki. Może najpierw je sprawdź?

Powinny być w takiej czarnej skrzynce po lewej (stojąc przed samochodem), nad paskiem wielorowkowym.

Ale to w Scenicu gdzie to jest w Meganie nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wlasnie skonczylem walke z moja meganka, otoz przyczyna niedzialajacych wycieraczek i dmuchawy nie byl zaden bezpiecznik ani przekaznik tylko rozloczona kostka ktora znajduje sie pod plastikowym obiciem kolo uchwytu linki od otwierania maski. dzieki wszystkim za pomoc. jesli ktos bedzie mial jakies pytania to sluze pomoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!