Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy Scenica , Proszę o porady-opinie


peugeot206.88

Rekomendowane odpowiedzi

oki dobra widać , troche mam daleko do niego , znalazłem jeszcze jeden egzemplarz troche tani ale 14km ode mnie

 

http://otomoto.pl/renault-scenic-1-6-16v-z-niemiec-okazja-C34446523.html

 

co myslicie o tym? tez taki ten tylny zderzak obwiszony i troche mało zdjęć w środku

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę golas. chyba nawet tylne szyby są na korbki bo przycisków nie widać.

Wycieraczka tylna w złej pozycji, może to być tylko źle zasprzęglone po otwarciu szyby, a może być problem z silniczkiem.

Pod maską brak rury ssącej powietrza przed tłumikiem szmerów ssania.

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale dopisałem post na poprzedniej stronie, odnośnie tej nieszczęsnej kontrolki.

Edytowane przez gojgien
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłon włączony ale silnik nie pracuje??

Akurat silnik pracował. Jak nie pracuje to wzkazówki są po tym samym kątem.:)

 

Im mniej elektroniki w Renault, tym lepiej. Mniej do rozwalenia.

Też ładny. Do sprawdzenia progi, zawieszenie, stan hamulców, klima.

Jakaś ryska jest na klapie na dole po prawej. Chyba podkład widać...

Edytowane przez Megan92
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny kolorek :D rudej za bardzo nie widac. Pod maska tej rury nie zauważyłem, zapytam o nią jak pojade po niego, właśnie mało zdjęć nie widac za bardzo, ale mi sie wydaje ze godny uwagi. A jak z tymi silnikami z ta wersją? Teść ma megane z tym silnikiem i prawdzie mówiąc nic przy niej nie robił, wymiany co przystało i silnik bez zarzutów. Co wy na to?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki się rozwalają. Więc warto mieć już kupione na zapas :) A tak to takich większych awarii nie ma. Następca 8-zaworowca godny polecenia. A o tą rurę nie warto chyba pytać, bo była z filcu robiona i pewnie zgniła.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądać tego scenica , tego wiśniowego (ostatni link co podałem do oceny). W środku ładny zadbany, z zewnątrz tez ładnie się prezentuje, po odpaleniu silnika też równo ładnie pracuje, wszystkie kontrolki gasną, na początek powiem że klima się nie załącza, nie wiadomo z jakiego powodu, sprzedający też nie wie bo mówił że działała, dalej mówi że auto sprowadzone z Niemiec i był naprawiany silnik tzn: poprzedni właściciel nie wymienił rozrządu na czas i pękł pasek rozrządu, oczywiście wszystkie zawory poszły się j...ć . Wymieniono Głowice (planowanie, nowe uszczelki, itp). Założony nowy rozrząd. Co wy na to? Kupować? Mi się wydaje, że można zaryzykować i kupić. Ale pytam was jak wy na to reagujecie. Auto oglądałem długo, nie bite nic nie robione, jedynie co to sam sprzedający powiedział o tym silniku, no i ta klima została.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, wiadomo igły się nie kupi, zawsze coś jest nie tak, ale sprzedający sam powiedział o tym silniku, po całym remoncie nie widzę aby coś miało się stać, o ile mechanik dobrze go poskładał i głowica jest prawidłowo zrobiona, klima hmmmm albo nieszczelna albo czujnik lub co najgorsze sprężarka .

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest uzależnione od jakości wykonanego remontu

Jeśli był robiony tylko po to by auto sprzedać, to kupujesz minę, która prędzej czy później eksploduje.. Niestety zapewnienia pośrednika pomiędzy poprzednim właścicielem a nabywcą są mało wiarygodne. Tu chodzi o to, by tanio kupić, za grosze reanimować i sprzedać "napaleńcowi" za ciężką kasę..

Klima to akurat detal który można za kilka stówek naprawić w najgorszym wypadku.

Najważniejsze jest serducho tego wozidła, a wiesz że już jest przynajmniej po jednym "zawale".

Aczkolwiek, jeśli remont był przeprowadzony jak być powinien, to lepiej takiego niż z fabrycznym silnikiem ale w stanie zajechanym. (przedzawałowym)

Edytowane przez gojgien
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mechanik dobrze go poskładał i głowica jest prawidłowo zrobiona

No właśnie :notacrook:

 

klima hmmmm albo nieszczelna albo czujnik , lub co najgorsze sprężarka .

Czasem zwykła nieszczelność potrafi nieźle uprzykrzyć życie i wypompować z portfela wiele papierków :mrgreen:

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!