Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy Scenica , Proszę o porady-opinie


peugeot206.88

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko zależy jak do tematu i oceny osoby podchodzisz. Można i bardziej ostrożnie i mniej wiarygodnie, co czasami jest zbawienne:

Powiedział bo przy problemach i tak by wyszło że było coś dłubane, a im gorzej naprawione to wcześniej by to wyszło.

Czyli nie aż taki uczciwy ale zapobiegliwy o swoje interesy a uczciwego udający.

Ostatnio byłem przy ocenie sceniola II z silnikiem 1,6 16V który pracował jak diesel, bo kolo zmiennych faz rozrządu było do natychmiastowej wymiany.

Komisant zadeklarował się to wymienić ale nie było mowy o czymś fabrycznym, tylko na najtańszych zamiennikach.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrobione to powinien mieć faktury/rachunki na naprawę głowicy. Ewentualnie kupił drugą głowicę i poskładał silnik do kupy. Trzeba sprawdzić jakie jest ciśnienie na poszczególnych cylindrach i na tej podstawie ocenić dopiero silnik.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w tym Gostynie oglądnać tego zielonego scenica za 6400. Powiem krótko , Auto zniszczone masakrycznie , układ wydechowy cały do zrobienia/wymiany , klima nie działa , elektryczne szyby też nie działają, w styłu był walony , Jednak kupiłem tego wiśniowego , Na naprawy wszystko dostałem , klima nie załącza się gdyz dziurawa nieszczelna jest chłodnica klimy. i co zauwazyłem podświetlenie zegarów też nie działa , zapewnie żarówki , ale czy wszystkie ? tak autko naprawde zadbane , za te pieniądze jestem zadowolony , wiadomo trzeba troche włozyć ale frajda z jazdy jest i to ogromna :D

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!