Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

już drugi czujnk i nic


awem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Komputer przy braku mocy i żadnych innych objawach, wyświetlał mi uszkodzona elektryka czujnika położenia wałka rozrządu. Kupiłem nowy czujnik i po założeniu, wyświetlał błąd sygnału, czujnika wałka rozrządu. Oczywiście brak mocy występował nadal. Zakupiłem jeszcze jeden czujnik no i po włożeniu go nic się nie zmieniło, tzn. brak mocy :angry: . Może ktoś nakieruje mnie, bo już cięcie bierze, szczególnie przy wyprzedzaniu. Pozdrawiam

 

Dodano: 17 wrz 2014 - 11:21

No zwolnijcie z podpowiedziami heheheheh. Dodam że po podpięciu pod kompa, po wymianie ostatniego czujnika brak błędów. No ale to chyba żadna podpowiedz. Mój przypadek z samochodem jest jedyny i jeszcze nie przerabiany.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek z samochodem jest jedyny,i jeszcze nie przerabiany.

Sam na to wpadłeś, więc niecierpliwość i sarkazm są całkowicie zbędne...

No zwolnijcie z podpowiedziami

Szybko i odpłatnie to ASO, albo wróżbita Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaga innym jeżeli wie o co chodzi i jak temu zaradzić. Jeżeli napisałeś że twój "przypadek z samochodem jest jedyny,i jeszcze nie przerabiany" to czego sapiesz że nikt nie pomaga jak nikt nie wie o co chodzi AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek z samochodem jest jedyny,i jeszcze nie przerabiany

"tzn. brak mocy :angry: ....,szczególnie przy wyprzedzaniu" - to temat wielokrotnie poruszany na forum. Przyczyny: od źle działającego egr, turbinę, filtr powietrza po przepływomierz. I to nie koniecznie wszystkie możliwe przyczyny. Brak mocy nie zawsze skutkuje wyświetlaniem błędu na komputerze diagnostycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tu bardzo podoba mi się odpowiedz kolegi aniewa, że nie wszystko wychodzi na kompie. Z tym że EGR sprawdzony, turbina ssie aż miło. Filtr paliwa cacy. I moje pytanie co jeszcze można sprawdzić w warunkach domowych? ;)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!