Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

mecz z Rosją


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

Ja legalnie oglądam na kanale 444 Cyfrowego Polsatu, który mam chyba od zawsze..... :notacrook:

Oby tylko było się z czego cieszyć po meczu, czego życzę drużynie, sobie i innym oglądającym gdziekolwiek. <piwko>

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gojgien,Tobie też się tnie jak cholera na kanale 444 w głównym dekoderze? Moc i jakość syganłu mam bardzo dobrą,a nie da się oglądać i dziwne,bo tylko na tym kanale jeśli chodzi o jakość HD się tnie,wszystkie inne HD chodzą bardzo dobrze... Na dodatkowym dekoderze też mam bardzo dobrą jakość mocy i syganłu i chodzi elegancko...

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego badziewia Polsat nie sponsoruje i nie transmituje, to domena ogólnopolskiej na którą wszyscy daninę płacimy, (nie jest to z wyboru ale jesteśmy do tego zmuszani by wskazać różnicę w ponoszonych kosztach) a są tacy których to kompletnie nie interesuje.

Ba, nawet denerwuje.

Śmiało mogą to pokazywać w swoim ogólnodostępnym kanale sportowym ale nie... Muszą zawalać tym dwa podstawowe programy.

To jest dopiero żenada i sqrwysyństwo...

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę, to w 100% odpowiedzialność za brak możliwości oglądania niekodowanych mistrzostw ponosi Polski Związek Piłki Siatkowej ( czy jakoś tak się nazywa), dla którego w przetargu na prawa do transmisji był najważniejszy parametr : KASA, KASA i jeszcze raz KASA.

A wystarczyło by tylko dodać w przetargu wymóg konieczności publicznej transmisji meczy i wszyscy by mogli patrzeć na mecze.

Oczywiście, że z takim parametrem przetargu Polsat pewno nie był by tak zainteresowany, PZPS nie wziął by takiej kasy ,itp.

A wiadomo było od razu, że płacąc tak dużą kasę za prawa do transmisji , Polsat będzie musiał to zakodować, aby wyjść na swoje.

Ja na miejscu Solorza zrobił bym tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!