Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uchwyty drzwi megane II 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba znaleźć w okolicy jakiegoś modelarza. Taki może pomalować co się chce farbą za pomocą aerografu. Inną opcją jest wymontować uchwyty, dobrze je przygotować (oczyścić, zmatowić) i próbować pomalować farbą w spray'u do plastików...

 

Mnie czeka taka operacja z centralną kratką nawiewu w MII - ale jeszcze nie wiem jak ją bezszkodowo wymontować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Mnie też łuszczy się ta guma na uchwytach drzwi. Ale znalazłem taki sam kolor na allegro po 60 zł za sztukę. Pytanie tylko do kolegów co maję roczniki 2005 rok, czy te uchwyty są takie same jak w rocznikach z 2003 roku???

Jak kupię i wymienię to dam znać czy warto. A jak nie to dam te stare do dobrego lakiernika i niech je maluje. Z tym że zawsze może być ciut inny odcień. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... co tu duzo pisać...

polakierowany jest tylko front... to co się da zdjąć bez rozkręcania, a z tyłu zdrapałem to co odchodziło i jest jednolity kolor...

O wiele taniej i estetyczniej... ja to zrobiłem przy okazji malowania listew, ale jak nowe uchwyty kosztują 530 zeta to nawet jakbyś specjalnie tylko to chicłą pomalować to Cię wyjdzie ze 100 złociszy...

Na powyższym zdjeciu może tak tego nie widać ale efekt na żywo jest naprawdę fajny :P

Ładnie się to komponuje z resztą polakierowanych elementów w środku auta...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam, ja będę właśnie dziś zabierać się za te nieszczęsne uchwyty. Chciałem zdemontować obudowę drzwi aby dostać się do całych uchwytów, ale bez ryzyka uszkodzenia czegokolwiek zrobię tak jak Driver - zajmę się jedynie ich zewnętrzną częścią.

 

Folia termoplastyczna carbon - Efekt może być niezły, ale z tego co wiem, zacznie ścierać się po mniej więcej roku. Wtedy będę kombinował z czymś innym <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!