Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uchwyty drzwi megane II 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozwiązałem problem w ten sposób:

1 demontaż uchwytu (obie części)

2 zmycie gumy rozpuszczalnikiem uniwersalnym- najpierw nawilżyć, potem delikatnie zetrzeć.Zostaną plamy które dalej nie będą przeszkadzać, byle za mocno nie trzeć bo plastik zacznie się mazać

3 polerowanie papierem (jeśli dobrze pamiętam 500-ką) pod bieżącą wodą do uzyskania gładkiej powierzchni bo niestety pod zmytą gumą powierzchnia w kilku punktach nie była idealna (już fabrycznie)

4 ręczna polerka pastą Tempo, w razie nie idealnego efektu powtórzyć miejscowo punkt 3/4

5 montaż

Uzyskałem w ten sposób bardzo ładny, idealny efekt plastiku o głębokiej czerni i lustrzanej powierzchni (jak ramka od telewizora LCD <ok> ;-) trwałe, niebrudzące, przyjemne w dotyku i efektownie wyglądające po montażu. Wygląda dokładnie jak na powyższych fotkach Drivera. Czas wykonania 1 kpl. ok. 2 godzin bez montażu i demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W raz z moim ojcem opracowaliśmy , moim zdaniem najlepszą formę walki z tymi uchwytami. Wlewamy do miski rozpuszczalnik do farb i wstawiamy tam uchwyty czekamy okolo 10 minut minimum. Wyjjmujemy i guma schodzi płatami jak skóra po opalaniu. Mało tego plastiki nie posiadają żadnych rys i wyglądają jak nowe. Ja niestety jeden robiłem sposobami opisanymi na forum a drugi moim sposobem i ten robiony sposobami wyczytanymi na forum musiałem przemalować. Lecz wyszło idealnie , zwykły matowy laker za 11zł. Wstawiam zdjęcia aby pokazać efekty. Ps. Wewnętrzne części zrobię jak będzie cieplej. Pozdrawiam.

post-55711-0-08422100-1364634824_thumb.jpg

post-55711-0-19685800-1364634863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!