Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Scenic III 1.9 dCi


Bremen_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników serdecznie.

Od pewnego czasu szukam Scenica II z rocznika 2010-2011.

Bardzo zależy mi na niedużym przebiegu ( a z tym wiadomo ciężko).

Zainteresowałem się ogłoszeniem Scenic

Z informacji uzyskanych od sprzedającego, poza ty co w ogłoszeniu:

VIN: VF1JZ0NB643459589

 

Odnośnie historii pojazdu to miał on tylko jednego właściciela i do samego

końca był serwisowany w ASO. Wszystkie naprawy wykonywane były na bieżąco.

Auto na chwilę obecną nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Samochód jest

naprawdę godny polecenia! Serdecznie zapraszam na oględziny i jazdę próbną!

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

 

Z tego co się dowiedziałem jest ro samochód odkupiony przez ASO po leasingu.

Z histori sprawdzonej po Vin w salonie Renault dowiedziałem się

Z ostatni przegląd w ASO był przy 60 tyś bodajże w sierpniu 2012 r.

Co do serwisu ze stycznia mam pewne wątpliwości. Był on robiony podobno w małym ASO w Warszawie

i "podobno" takie małe ASO nie ma możliwości wpisu do bazy Renault ale jest wpis w książce.(Dziwne)

Z napraw w ASO iał robiony rozrusznik na gwarancji i przy 30 tys miał dość dużo elementów zdejmowanych jakby szukali jakiejs usterki

(montaż/demontaż zbiornika paliwa, nadkole, swiece zarowe) potem do 60 tys nic juz nie ma.

Proszę bardzo o Wasze spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu ze stycznia mam pewne wątpliwości. Był on robiony podobno w małym ASO w Warszawie

i "podobno" takie małe ASO nie ma możliwości wpisu do bazy Renault ale jest wpis w książce.(Dziwne)

Dokładnie tak jest, wpisów "małych" ASO nie widać w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacje ASO Renault dzielą się na "Dealer-ów" i "Agent-ów" - ci drudzy to właśnie takie "małe" ASO. Bardzo często wpisów tych "małych" nie widać w bazie ogólnopolskiej, oczywiście u nich na miejscu można sprawdzić wykonane serwisy. A taką informację dostałem od "dużego" ASO, które miało odkupić poprzednią Megane i na badaniu nie mogli doszukać się między innymi wymiany rozrządu (przeprowadzoną w "małym" ASO bo było sporo taniej). Konkretną listę z podziałem na Dealer-ów i Agent-ów można przejrzeć na stronie Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!