Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

orientacyjne koszta części rs


devil-war

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na

Oku megane rs II z 2005 roku, jest z nią kilka problemów,

 

Mianowicie:

- Zawieszenie puka na dziurach

- auto delikatnie wibruje całe - kierownica nie

- idzie je doprowadzić do trybu serwisowego, mnie się nie udało ale sprzedawca to zrobił specjalnie żeby mi pokazać, błąd check injection, następuje na wyższym biegu np 4 i przy ostrym przyspieszaniu wyłączysz auto i włączysz jest spoko, problem z turbo a dokładnie czujnik doładowania?

- silnik był wymieniony, właściciel został oszukany ledwo wyjechał od sprzedawcy to padl, oczywiście ma do pokazania stary silnik

- wnętrze zużyte Ale ja i tak bym dał skóry do renowacji

- właściciel zapłaci za przegląd auta

- Ja i tak zrobię własny dodatkowo

 

A więc jakie koszty naprawy zawieszenia

zawieszenia, zaznaczam, że tylko na dziurach puka - koszt orientacyjny od ilu do ilu za części ? Powiedzmy policzyć w parach tył i przód

Auto wibruje, bardziej stawiacie na poduszki silnika i skrzyni czy na dwumas

No i te przeładowanie turbo ?

 

Wizualnie stan ok, właściciel powiedział, że zderzak z przodu malowany na pewno bo jak wymieniali silnik to widać było, nic nie ukrywa i bardzo mnie to cieszy.. auto za dobre pieniądze do kupienia i by zostało jakoś 4-5 tys do włożenia, nie mam zdjęć niestety, może jutro do niego pojadę to sobie porobie, organoleptycznie jechała prosto w zakręty wchodziła aż milo przy dużych prędkościach, przyspieszenie wbijało w fotel po prostu, Pojeździliśmy w sumie z 30 km około, bardzo agresywnie. O błędzie wspomniał wcześniej i go specjalnie wywołał podczas jazdy.

 

Kolego Devil-war posty piszemy w odpowiednich działach, a nie gdzie popadnie. Przeniesiono. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!