Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tuning meganki II


sebo8608

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widzę że się znacie troszkę więc chciałbym się poradzić. Posiadam megane 2 kombi 1.9 dci Autko ładnie chodzi cichutko więc nie wkładam w niego sportowego wydechu , ale chciałbym jakiś chromowany który by równie cichutko chodził jak sam silnik. Coś możecie polecić ?? i jeszcze jedno . chciałbym przerobić parę rzeczy w aucie takich jak na tych zdjęciach. Autko mam w tym samym kolorze co na fotach i takie same felgi 15. Ktoś może podpowiedzieć ile by mnie takie coś kosztowało ?? bo szukam takich rzeczy na allego ale nie bardzo mi to idzie. Proszę o podpowiedź. Sebastian

 

post-75707-0-35801000-1414416106_thumb.jpg post-75707-0-42724600-1414416081_thumb.jpg post-75707-0-84983100-1414416125_thumb.jpg post-75707-0-95430300-1414416073_thumb.jpg

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak się szuka, ale

lampy da się kupić nawet za 300zł typu angel eye.

zderzaki po 150-200 (używka)

malowanie (200-300)

farba (100-150)

podwójny wydech ok.500-800zł zł

 

dużo też zależy od własnego wkładu pracy.

Zderzaki nie jest potem łatwo spasować z nadkolami i innymi plastikami od spodu gdyż są szersze.

Jeśli nie zrobisz sobie tego samemu koszty robocizny przewyższą zakup samych części i dlatego ciężko się w tych sprawach wypowiadać szczególnie odnośnie cen.

Ja podaje wszystko z własnego przykładu.

Wymiana zderzaków, lamp i felg z oponami wyniosła mnie 1600 zł (megane I hatchback).

Żeby znaleźć coś ciekawego nie wystarczy wpisać samo "megane tuning" w wyszukiwarkach portali aukcyjnych, trzeba strona po stronie cierpliwie szukać w częściach ogólnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś sklep serwis w Warszawie który się tym zajmuje wogóle ?? Bo tak jak napisałeś ja się na tym nie znam więc powoli bym sobie to jakoś robił. światła widziałem za 500 zł na allegro. Zderzaków nie mogę znaleźć na allegro. Opony mam 15 właśnie z takimi felgami, więc opon nie będę zmieniał. Będę też chciał zmienić żarówki w oświetleniu wewnętrznym typu podsufitka, drzwi, bagażnik, schowek i pod nogami, zwykłe żaróweczki w5w na jakieś niebieskie. Wiesz może po ile takie mogą być? Wiem że jest osobne forum na ten temat ale pytam od razu już.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu na aukcji masz identyczną nakładkę na zderzak tylny niestety trzeba by było ją trochę podratować http://allegro.pl/renault-megane-ii-nakladka-spoiler-zderzaka-kombi-i4708457973.html ,co do przedniego zderzaka to jest trochę większy wydatek http://allegro.pl/renault-megane-rs-sport-f1-zderzak-przod-i4697445395.html spryskiwacze do tego jakieś 150 zł żeby dziur nie było albo je po prosty zaspawać .Zostanie Ci jeszcze koszt malowania oraz spasowania tego wszystkiego do zderzaka przedniego będziesz musiał dorobić mocowania po bokach (dociąć paski z jakiegoś plastiku )Co do lamp bym odpuścił świecą tragicznie . Z lampami jest inna opcja kupujesz poliftowe soczewki i zderzak poliftowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!