Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Stylizacja RS Meg III


happybeam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przerobić swoją megane na zewnętrzną stylizację RS, przedni zderzak, tylni z dyfuzorem, felgi, może światła do tego. Na allegro jest mało części, ja się nie bardzo znam, bo rozbieżności cenowe są ogromne od 200 zł do 2000 zł za zderzak... I moje pytanie : znacie jakąś dobrą firmę która robi takie coś? Jakie byłyby tego koszty?

Jestem świadom tego, że kupno poszczególnych części w internecie i montaż ich osobiście byłby tańszy. Dlatego pytam was o radę co wybierać, czym się kierować:)

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie taniej choć mozolniej kompletować części z allegro albo nawet bardziej szukać firm "rozbiórkowych" i uderzać z pytaniami o poszczególne elementy do nich. Ma to tę przewagę, że możesz dogadać się z Chłopakami na zamianę swoich elementów i montaż tych, które od nich weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienników z RS-a jeszcze nigdzie nie spotkałem.

Na allegro jest pełno gratów z RSów.

Jak chcesz zderzaki założyć od RS-a, to musisz też założyć nakładki na błotniki i progi, bo zderzaki są do nich specjalnie poszerzone.

Zderzaki trzeba kupić kompletne bo kupowanie ich na części wychodzi drożej. Zderzak z tyłu jest chyba łączony (dokładka) więc możesz połączyć dokładkę ze swoim.

W RSie inna była też lotka na tylnej klapie (może nawet 2 rodzaje).

Felgi też dobrze by było kupić z mniejszym ET niż oryginalne, bo jak założysz poszerzenia to obecne koła (nie wiem jakie masz) najprawdopodobniej znikną w wielkim nadkolu.

Nie wiem jak wygląda sprawa plastikowych nadkoli - nie wiem czy RS ma takie same, czy poszerzane w stosunku do zwykłej megany.

Myślę, że 3tys zł na same plastiki trzeba będzie wyłożyć, bo byle kawałek nakładki na błotnik kosztuje 150-300zł.

 

No i trzeba przemyśleć, czy rzeczywiście warto robić RS-a z 1,5 90KM :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jestem na takim samym etapie jak ty.

Szukam okazji na allegro - już kupiłem cały bok za 500 zł została mi jeszcze lewa strona + zderzak...

 

Może któryś z chłopaków ma RS i AC i chce zarobić 500 zł ?

PRV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jak bym chciał wymienić tylko przedni zderzak od rs to też muszę te nakładki dokładać ? I czy zderzak od poliftowego gt by pasował do przedlifta ?

Edytowane przez adekl95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść ten bodykit z RS. Widać że lubisz to auto bez przesady, nie do diesla 1.5

 

Byle zardzewiała honda z vteciem zrobi Ci przeciąg na światłach i przynajmniej nic wyglądem nie udaje

Edytowane przez Coupe2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się koledze podoba, to niech robi. Ja bym nawet 2.0 GT nie przerabiał na RS bo nie uznaję takich rzeczy. Ale nikogo nie powinno obchodzić co ja myślę. Peace <piwko>

Edytowane przez Michal_C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie,

Czy dyfuzor z RS pasuje do seryjnego zderzaka (szare ze zdjecia)? Centralny tłumik da się pewnie spokojnie dospawać do serii. Tutaj ktoś coś takiego zrobił https://otomotopl-imagestmp.akamaized.net/images_otomotopl/911231292_5_1080x720_16e-16v-110kmcope-gt-sport-pomorskie_rev013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!