Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o opinię,poradę


forgotten

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za Renią Scenic 1 najlepiej po lifcie , ale dzisiaj zobaczyłem oto takie ogłoszenie bezliftowa wersja wszystko ładnie opisane aż za ładnieco budzi teochę niepokój niby 1 właściciel mały przebieg i kraj pochodzenia Polska.

Trochę martwi mnie że tak powiem za ładny kolor auta i kierownica wytarta jak na taki przebieg , co o nim myślicie ja się nie znam na Sceniku nie wiem gdzie co powinien jeszcze mieć czy czegoś nie brakuje itp proszę o opinie mam zamiar jechać go oglądnąć z góry dziękuję za opinie i porady.

Klik Scenic

 

Dodano: 06 gru 2014 - 22:39

Ten silnik który jest w tym sceniku to nie jest czasem 8v ??

W ogłoszeniu pisze 1.6 16v 100km ale coś mi sie widzi że jest to 1.6 8v 90 km

Może ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć tąinformację ?

Edytowane przez forgotten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje widzenie dobrze mówi ;) To jest 8V 90KM

 

No niby ładny, progi zdrowe, środek nie zużyty, ALE:

- Widac odrazu, że malowany bo jeśli zderzaki są pomalowane to lusterka też powinny być w tym samym kolorze i a do tego przedni zderzak powinien mieć taki czarny pasek przez całą jego szerokość.Tak jak tu.

- Silnik taki dziwny... Jakby miał wyciek z spod uszczelki pod głowicą. Ale to już ma prawo mieć wycieki.

- I tak mi się coś mocno wydaję, że jest po pożarze. Taka osmolona lewa część komory silnikowej. I ta skrzynka od połączenia akumulatora...

- I nigdy nie uwierze,że to jego oryginalny przebieg. Za mocno zużyta kierownica już mówi, że ma ponad 250.000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, tak też myślałem że z nim jest coś nie tak od razu wpadła mi w oko ta kierownica i ten zbyt błyszczący lakier , faktycznie jest tak jak napisałeś te paski (na zderzakach i drzwiach) powinny być czarne a lusterka w kolorze auta a nie czarne. Więc już wiadomo skąd tak ładny błyszczący lakier.

Dopadłem jeszcze jednego Scenika z moich okolic ale chyba odpuszczę wersje przed liftem i poszukam wersje po lifcie z silnikiem 16v.

W tej wydaje mi się inny odcień maski ale być może to odbija się coś w tym świetle ciężko stwierdzić przynajmniej mi ale coś z tą maską mi się nie podoba

Tu link Scenic podejście 2

 

Edit

Już chyba wiem czemu coś mi nie pasowało, przyglądnąłem się dobrze i widać większą szczelinę między błotnikiem a słupkiem ta szpara obok szyby czołowej (linia od szyby czołowej jest mniejsza a już dochodząc do lusterka to jest dość duża szpara) na prawej stronie auta tego nie ma. No i szczeliny maski prawa strona ma dużo większą szczelinę niż lewa...

 

Prawa/Lewa strona patrząc na zdjęcia oczywiście.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest bardziej zadbany. Tylko jakość zdjęć nie pozwala ocenić bardziej stanu auta.

Za taką cenę bym się nim zainteresował. Wiesz, auto nie ma 2 lat prawda? Nie będziemy się martwić już szczelinami. Jeśli uszczelki drzwi nie przeciekają to jest spoko. Sprawdzić miernikiem lakieru poszczególne miejsca, bez włocznie przeskanować podłogę.

Dalej, w przebieg i tak ja nie wierze, więc jakbyś chciał go zobaczyć to najpierw ściągnij te pokrowce z przednich siedzeń. Następnie resztę :)

Edytowane przez Megan92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!