Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Clasic RXE 1.6, 16v 2000r. jakie fabr


Mistic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znawców tematu i proszę o pomoc. Czy ktoś wie jakie płyny są zalane fabrycznie w Renault Megane Clasic RXE 1.6, 16v z kwietnia 2000r.

Bardzo proszę o pomoc ponieważ wszystkie wymagają uzupełnienia a wymiana to spory koszt. Obecnie wszystkie płyny w aucie są zalane fabrycznie więc uzupełniając wolałbym ich nie mieszać z innymi.

Pozdrawiam i liczę na fachową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to po tylu latach eksploatacji należałoby wszystkie płyny wymienić. To się może opłacać (zatory w układzie chłodzenia czy hamulcowym, wspomaganie- jak posiadasz itp.). W temacie co wlać i ile udostępniłem ostatnio instrukcję chyba od tego auta i jak potrzebujesz to odpalę ją jeszcze na jedzen dzień na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety, nie pomogę, bo ja sam po pomoc, a w trochę podobnej sprawie: czy jest gdzieś w Necie lub gdziekolwiek indziej do dostania jakiś katalog albo inny wykaz części (z jakimiś zunifikowanymi symbolami) montowanych fabrycznie w Meganach? Mnie konkretnie to interesuje 1.6 RT z '98 bo sam mam takiego. Danielossss, może masz coś skoro udostępniasz różne instrukcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest gdzieś w Necie lub gdziekolwiek indziej do dostania jakiś katalog albo inny wykaz części (z jakimiś zunifikowanymi symbolami) montowanych fabrycznie w Meganach?

 

Najłatwiej ściągnąć sobie program DIALOGYS. Tam jest wszystko co w Renówkach było montowane. Zainstalować nie jest łatwo ale informacji naprawdę dużo.

 

PS. Jakby co, to mam wersję anglojęzyczną pod Mac'a (z emulatorem na Windowsa)

oraz polskojęzyczną pod Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmują źródła instalacyjne?

4xobraz CD na jednym DVD. piotrekk popracuj troszeczkę na forum, popytaj i jak możesz to poodpowiadaj. Forum dopiero raczkuje i oczekuje większego zainteresowania na stałe. A nie tylko biorę co potrzeba i dowidzenia.

A wszystko wtedy będzie proste- nawet przesłąnie Ci pocztą dialogysa.

Za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiłem się na Forum bo byłem w potrzebie. Miałem problemy i potrzebowałem pomocy. Gdyby nie to dzisiaj pewnie nie wiedziałbym, że takie forum istnieje. Więc uważam, że nic dziwnego w tym, że pytam i korzystam. W końcu fora po to właśnie są. Ale nie wiem o jakim "dowidzenia" mowa. Śledzę tematy i jestem do dyspozycji. Jak ktoś zapyta, a ja będę znać odpowiedź to oczywiste, że odpowiem. Proszę mnie nie traktować jak pasożyta.

 

A jak zakładałeś z góry, że nie podzielisz się tym programem to po co w ogóle było pisać mi o tym, że go masz?

 

[ Dodano: 2006-10-20, 21:28 ]

Aha, sorry, wycofuję ostatnie zdanie, to Lewy pisał, że ma ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem o jakim "dowidzenia" mowa.

To nie miało brzmieć tak dosłownie. Wcześniej były osoby (pozdrawiam), które w pierwszym wątku prosiły o wysyłkę instrukcji. Jednak poprosiłem je o przedstawienie swojego auta i może o troszeczkę większe uczestnictwo w forum. Instrukcję oczywiście otrzymały. Odezwij się na prv, a w zadość uczynienie prześlę Ci "dialogysa".

Po co najmiej 15 postach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[dobra Panowie, bylo minelo, teraz jest cacy, wszyscy sie kochamy i tworzymy wspolne forum :mrgreen: a teraz wracamy do tematu!

jak ktos, czegos prywatnie, instrukcje, dialogysy, to PM. dziekuje za uwage, zycze milego dnia :)] DrNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich zakochanych w swoich Megankach. Wielkie dzięki Daniellossss za link, własnie o takie dane mi chodziło. Szkoda że nie podano tan nazwy płynu chłodzącego a o tego najbardziej mi chodziło. Ciekawe czy można te produkty zakupić w normanym sklepie motoryzacyjnym ? Pozdrawiam i życzę wymiany doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!