Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialby sie dowiedziec co moze byc powodem przekrzywienia kierownicy jak na zdjeciu . Czy to swiadczy o tym ze auto mialo wypadek ? Dodoam ze na trasie jedzie prosciutko nic nie znosi a i przy hamowaniu nie znosi na zadna strone.

thumb_hosting_zdjec_1422990104__ren1.jpg

prosze o odpowiedz co o tym myslicie. i Czy kosztowne jest przestawienie tej kierownicy i czy sam moge to zrobic czy moze tylko serwis.

 

Jeszcze slowwko do Moderatora: Przepraszam za ortografie - staram sie jak moge ( od 8 roku zycia zyje w niemczech Niemczech i nie jest mi latwo ale sie staram ) a co do polskich literek to juz za chwilke zainstaluje w win polskie literki ( nie wiem jak ale pochtam ) i juz bedzie oki.

Prosze o wyrozumialosc.

 

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki, interpunkcja

5.7 - logika wypowiedzi

Kolego, nie byłoby żadnego problemu gdybyś nas wcześniej o tym fakcie poinformował, tak jak stanowi regulamin. W takim razie czekamy na poprawę. Za usuwanie wpisów administracji przydzielam kolejny paseczek. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od podjechania do warsztatu i sprawdzenia czy z geometrią jest wszystko OK. Jeśli tak to dopiero wtedy szukać ewentualnej przyczyny, ale taki objaw to bardzo często zła geometria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ortografie - staram sie jak moge

Wystarczy zainstalować sprawdzanie pisowni w przeglądarce. Nie traw to nawet 5 sek. ;)

Nawet klawiatury nie musisz instalować bo sprawdzanie pisowni podkreśli wszelkie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiło mi się to samo. Wymieniane zawieszenie i parę rzeczy z nim związanych. Po montażu wszystko ok auto nie ściągało ale skoro zaleca się geometrię to pojechałem i ustawili laserowo. Po wyjechaniu z warsztatu aut nie ściągało ani przy jeździe, przy hamowaniu i ruszaniu ale kierownica krzywo dokładnie jak u kolegi. Wróciłem ustawili jeszcze raz i nadal to samo. kłótnia nie pomogła. Pojechałem do innej firmy wyprostowali ale auto ściągało. Dopiero w trzeciej firmie stwierdzili że trzeba prostować prawą strone czy coś w tym stylu. Sprawa nie wyjaśniona bo czekam na aż skończą.

Edytowane przez arczi184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!