Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Migotająca dioda Immobilizera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam malą zagadkę z immobilizerem. A mianowicie po odpaleniu auta dioda Immo gaśnie ale po chwili zaczyna pulsować delikatnie. Wyglada jakby gdzies dostawała jakiś lewy prąd bądź masę. Czy ktoś z użytkowników spotkał się z takim przypadkiem. Obstawiam jakieś zasniedziałe styki ale nie wiem niestety gdzie szukać sterownika Immo. Ktoś podpowie?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się do tematu, mianowicie odłączyłem na noc akumulator i następnego dnia gdy go podłączyłem świeci mi się lekko dioda immo a tego nie było wcześniej. Auto odpala, jeździ normalnie, c.zamek działa tak już jeżdżę z tydzień. Wczoraj doszedł nowy objaw przy uruchomieniu silnika włączają mi się światła awaryjne i muszę je ręcznie wyłączać. Podłączałem auto pod clipa i nic żadnych usterek nie pokazuje. Gdzie szukać przyczyny???? Pozdr (auto to scenic II z 2005r)

Edytowane przez piekarelk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Doszedł kolejny problem teraz jak zgaszę silnik to od razu włączają się awaryjne a raczej trzy krótkie mignięcia później 2sek. przerwy i znowu trzy mignięcia 2sek.przerwy i tak pół nocy dziś mi migał za nim zobaczyłem. Byłem u mechanika i stwierdził że mogę mieć słaby akumulator w gorszym wypadku jakaś "skrzynka"(elektroniczna) koszt ok.600zł

 

Dodano: 26 lut 2015 - 20:54

Po naładowaniu akumulatora problem ustąpił i wszystko wróciło do normy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem rozwiązany. Przegnity przewód prosestatu klimy dyndał sobie i dotykał silnika. Stąd pewnie wszystkie problemy z autem i wyskakujące ciągle jakieś błędy. Usterka znaleziona przypadkiem po awarii 1 biegów wentylatora chłodnicy. Może komuś sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!