Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mój pierwszy post, więc na początek witam i pozdrawiam serdecznie Wszystkich forumowiczów.

Jestem w trakcie kupowania Megane III i mam pytanko dotyczące nawigacji Carminat TomTom.

W cenniku nie występuje słówko 'Live', lecz samo 'Carminat TomTom'.

Czy możecie mi powiedzieć czy kupując nawigację Carminat będzie tam od razu funkcja 'Live'?

Czy może 'Live' występuje tylko w nawigacji typu 'R-Link'?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :)

 

Dodano: 04 mar 2015 - 19:22

A i jeszcze jedno:

Jak wygląda sprawa sterowania nawigacją? W salonie widziałem joystick, ale była to wersja BOSE, z kolei w LIMITED (a taką chcę kupić) navi nie było więc joysticka również.

Czy jak zamówię Carminat TomTom, to będzie joystick czy może pilot?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ja jeżdżę od 2012 roku na mapach bez aktualizacji. Usługa Live działała tylko 3 miesiące. Chciałem w TomTom Home odnowić Live, lecz wchodząc w zakładkę "Usługi Live" nie ma tam nic wyświetlonego. W czym jest problem? A może najpierw trzeba mapy uaktualnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do TomTom i dowiedziałem się właśnie, że aby odnowić usługę Live to należy się zwrócić do ASO. Firma TomTom może tylko aktualizować mapy. Mówisz, że w ASO kosztuje aż 400 zł usługa Live? Na jaki czas, na rok?

 

Wracając do problemu - ja nie mam w TomTom Home w ogóle możliwości odnowienia usługi Live. Po rozmowie z infolinią TomTom wszystko by się zgadzało - tylko ASO Renault taką możliwość posiada.

Edytowane przez AnTurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to 400 zł jest za rok. Jak zainstalujesz TT Home i zmienisz państwo z polski na niemcy to będzie dostępna aktualizacja live za 59 euro

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to 400 zł jest za rok. Jak zainstalujesz TT Home i zmienisz państwo z polski na niemcy to będzie dostępna aktualizacja live za 59 euro

Dokładnie tak jest, jak napisałeś. Rozumiem, że w Polsce również będzie działała usługa Live, mimo tego, że Polska nie jest wymieniona na głównej liście w "szczegółach" oferty tylko nieco poniżej.

 

Na stronie moje renault usługi live kosztują 169 euro za 3 lata oraz 59,90 euro za rok.

W którym miejscu ty to widzisz? Chodzi ci oczywiście o stronę www.renault.pl/my-renault/strona-główna/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!