Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc od pól roku posiadam renault fluence auto super lecz od około grudnia mam problem z odpalaniem rano zapala po drugim i trzecim razem a czasami to juz nie wiem którym. Wypróbowałem juz wszystkie sposoby opisane we wczesniejszych postach i innych forach lecz nic nie pomaga u mechanka na komputerze wyskoczył błąd oktanow wyjeżdziłem paliwo zatankowałem na statoil świerzym paliwem i nic. Bardzo proszę o pomoc czy ktoś maiał ten problem i oczywiście czy go rozwiazał to znaczy znalazł przyczynę bo nie chcę jeżdzic do mechaników i wymienic kilka czujnikow pompe i niewiem co jeszcze. Chodzi mi o konkretna diagnoze. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem czyszczoną ale dziś daje auto do mechanika ma ja wyczyścić jeszcze raz bo mówi że trzeba ją zaadoptować.Dam znać czy uporaja się z problemem Dzięki za podpowieć czekam na więcej

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją czyściłem już dwa razy i nigdy jej nie adoptowałem. Po prostu po jej wkręceniu po czyszczeniu i podłączeniu do niej elektryki, wkładam kartę HF do czytnika i zostawiam tak na 2 minuty, dopiero zapalam auto. Tak mi powiedział mechanik z ASO. Żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślałem, że miałem czyszczoną przepustnice, bo tak mi powiedział mechanik, lecz mnie oszukał bo wziął kasę za coś czego nie zrobił. Ja sobie z nim porozmawia w tygodniu. W czwartek wstawiłem auto do drugie warsztatu, odebrałem auto od mechanika, który wyczyścił naprawdę przepustnice. Auto zapala bez problemu. Dziękuje bardzo za podpowiedź maniek1807. Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!