Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tak NIE POWINNA wyladac rozmowa na zadnym forum


janksz

Rekomendowane odpowiedzi

[gwoli wyjasnienia, ponizsze posty zostaly wydzielone z TEGO tematu. calej administracji jest przykro, ze tak sie stalo jak sie stalo, nie bylo jednak chyba innej mozliwosci, zwlaszcza po wczesniejszych problemach, jakie juz uzytkownik janksz stwarzal na forum i w prywatnej korespondencji. zaznaczam przy okazji, ze jak do tej pory, jest to jedyny taki przypadek, oby tak zostalo i wszystkim korzystalo sie z forum w jak najmilszej atmosferze DrNO]

 

Jest tak:

Tylnia i boczne tylnie mozna nawet olejna pomalowac :mrgreen:

 

I po co w trybie twierdzącym udzielasz Kolegom takich bzdurnych porad?

 

[ Dodano: 2007-02-08, 22:26 ]

to co jeszcze raz napisal MaGnezz zostalo juz kilkakrotnie podkreslone w tym temacie

 

I na tym polega tragedia tego podkreślenia. W ten sposób utrwala sie , że można robić coś wbrew przepisom. Dowolnie, jak sie komu podoba. Wyjątkowo niebezpieczna teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janksz, janksz wybacz... ale piszesz KOMPLETNIE BEZ SENSU I SKLADU!

 

1. rada MaGnezz'a bzdurna nie byla!

2. to co MaGnezz napisal jest zgodne z przepisami w 102%

 

janksz, zastanow sie co chcesz napisac, zanim to zamiescisz na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciah!]

 

OK. Oklejajcie te szyby czym tylko chcecie. Każdy sam podejmuje decyzje i jest potem za nią odpowiedzialny.

Nie wolno tylko na forum propagować rozwiązań niezgodnych z przepisami i twierdzić, że sa dobre.

Na wstępie tego tematu podane sa konkretne przepisy dotyczące przyciemniania szyb. Radze jeszcze raz dokładnie je przeczytać i nie proponować rozwiązań w/g wlasnego "widzi mi się" twierdząc na dodatek, to sa słuszne na 102%.

 

[prosze nie cytowac 1:1 postu, na ktory sie BEZPOSREDNIO odpowiada DrNO]

 

[ Dodano: 2007-02-08, 22:48 ]

janksz, zastanow sie co chcesz napisac, zanim to zamiescisz na forum!

 

W przeciwieństwie do innych napewno zastanawiam sie nad tym co pisze.

 

[chyba nie do konca... DrNO]

 

 

To bądz łaskaw z przytoczonych przepisów podać te, ktore zezwalają na prezentowaną przez Was dowolność. Gdzie jest w nich napisane, ze tylne to mozemy przyciemnić czym chcemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janksz, a znasz cos takiego jak ironia???? chyba nie... dlatego tak strasznie ciezko Ci sie przystosowac do rozmowy z innymi. nie, nie napisze tej uwagi jako PW, bo Ty sam wczesniej nie raz wyglaszales takie uwagi, dalej osobiste tematy ciagnac na ogolnym forum. radze zastanowic sie nad forma swoich wypowiedzi, nad ich sensem i istotnoscia dla forum. wierz mi ze administracja nie czepia sie kogo popadnie i za co popadnie. jednak jesli dwoch moderatorow oraz Administrator, zwracaja Ci uwage na to ze jednak jst cos nie tak... to powinno Ci dac do myslenia. jesli nie odpowiada Ci to co jest na forum, jakie panuja zasady, ktorych o dziwo nikt inny TAK BARDZO JAK TY nie przegina, to po prostu wynies sie z tego forum. wierz mi ze wszystkim bedzie sie lepiej zylo.

 

przesadzam? denerwuje sie??? pomysl czemu! nie jestem ejdyna osoba ktora tak mysli. jesli zalezalo Ci an prowokacji, udalo Ci sie. masz dwa wyjscia, albo sie uspokoisz albo znikasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy zezwalają natomiast przyciemniać pozostałe szyby lecz tylko pod warunkiem iż pojazd wyposażony jest w dwa lusterka zewnętrzne (prawe i lewe). Należy również pamiętać, iż w przypadku oklejenia ww. szyb należy posiadać przy sobie i okazać przy kontroli drogowej „Zaświadczenie o instalacji folii samochodowej”, w którym znajdować się powinny następujące dane:

 

- data instalacji,

- nazwa/nazwisko właściciela pojazdu,

- marka pojazdu,

- nr nadwozia/rejestracji pojazdu,

- typ folii,

- nr oznakowania (zgodny z oznakowaniem na szybach i z numerem Świadectwa z badań),

- pieczęć i podpis zakładu wykonującego usługę.

 

Tu są przepisy odnośnie tylnej i bocznych tylnych.

Jeśli zdobędę atest i wszystkie dokumenty wyżej wymienione i będę miał atest, że olejna to folia to będzie OK

Nie ma tam nic napisane jaka ma być przepuszczalność :!::!::!:

Czyli ironizująć mogę je "zabetonować" - jeśli będę miał legalne papiery na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://megane.ruzam.pl/viewtopic.php?p=4457#4457

 

jokker juz to zacytowal, atest mozna zdobyc jesli samochod spelnia wymogi: nie zagraza bezpieczenstwu, posiada dwa zewnetrzne lusterka. "Zaświadczenie o instalacji folii samochodowej" dotyczy wylacznie naklejania folii na szyby, czyli przyciemnianie i reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprosze Cie jeszcze o wytłumaczenie mi, jak to sie ma do rady Kolegi MaGnezza, ze tylne mozemy pomalowac nawet olejną? czyli zastosowac dowolność. A Ty potwierdzasz, ze jest to racja na 102%? Gdzie ja nie mam tu racji i ironizuje?

 

[ Dodano: 2007-02-08, 23:17 ]

[ciah!]

 

Szkoda, że nie zauważyłeś, ze ten cytat pochodzi właśnie z mojego postu, ktory był odpowiedzią na zadany przez niego temat.

 

[prosze nie cytowac 1:1 postu, na ktory sie BEZPOSREDNIO odpowiada DrNO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym drogi kolego ze Ty wlasnie nie wiesz co to jest ironia, Ty nie ironizujesz... rozumiesz?

 

chyba nie skoro nadal masz problem z tamtymi dwoma wypowiedziami... polecam wikipedie, poczytaj, zapytaj polonistki z liceum, wtedy moze latwiej bedzie Ci sie porozumiewac na forum i dostrzegac niuanse jezyka polskiego oraz ukryte znaczenia wypowiedzi innych uzytkownikow.

 

jak juz wspominalem, tylko Ty mozesz zakonczyc konflikt, radze to zrobic. bo jak na razie tylko rozmawiamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz... ciagle jest problem ze nie rozumiesz ironii i zartu. te dwa punkty to wlasnie ironia, nikt nie ma zamiaru sie do nich odwolywac, chyba ze sie natrafi na taki przypadek jak Ty, gdzie te RZECZYWISTE PUNKTY REGULAMINU oraz ogolne zasady NETYKIETY, po prostu sie nie sprawdzaja, bo sa przez uzytkownika olewane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz... ciagle jest problem ze nie rozumiesz ironii i zartu. te dwa punkty to wlasnie ironia, nikt nie ma zamiaru sie do nich odwolywac, chyba ze sie natrafi na taki przypadek jak Ty, gdzie te RZECZYWISTE PUNKTY REGULAMINU oraz ogolne zasady NETYKIETY, po prostu sie nie sprawdzaja, bo sa przez uzytkownika olewane...

 

Zawsze regulaminy traktuję poważnie. Po to one są. Nigdy ich nie olewam. Nie wiedziałem, że ten w pewnej swojej części jest żartem.

A co do ironii. Zaręczam Was, że daleko mi do niej. Wszystkich forumowiczów traktuje z należytym szacunkiem i powagą. Przedstawiane opinie przyjmuję róznie. Z wieloma sie zgadzam, z wieloma polemizuję. Z wielu sam skorzystałem. Nie jestem jednak w stanie zgodzić sie z wypowiedziami nieprawdziwymi, takimi , ktore innych wprowadzają w błąd, bo jest to wyjątkowo nieuczciwe. Jeżeli uważacie, że przez to ironizuję, to z pewnością nie macie racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto napisal ze TY ironizujesz? problem wlasnie w tym ze Ty tego nie robisz i nie wyczuwasz gdy inni to robia. a jesli sie nie zgadzasz z czyims zdaniem to albo kwestie przemilcz albo odnos sie z godnascia do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!