Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane I Ph II


guchy55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w trakcie poszukiwania auta zainteresowało mnie megane I ph II coupe co możecie mi powiedzieć o tej megance warto jechać ją obejrzeć ze zdjęć nie wygląda tak źle

 

http://olx.pl/oferta/renault-megane-coupe-1-6-16v-107ps-CID5-ID8WAdN.html#c917a12cf3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć to mało widać, może poprosisz go o więcej zdjęć? Z tego co widzę to: radio nie wygląda mi na oryginalne, a pilot raczej z nim nie działa :P po drugie to wnętrze wygląda na mało zmęczone, ale przy takim przebiegu chyba kierownica i lewarek powinny być bardziej sfatygowane :P Nie ma emblematu Renault z tyłu. I jak dla mnie brak klimatyzacji to duży minus, bo akurat w coupe jest to dość popularny dodatek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego jeszcze upatrzyłem jedną fajną sztukę gadałem z panią przez telefon to jest niby igła trochę mało jest zdjęć postara się dodać. Zobaczcie http://olx.pl/oferta/sprzedam-CID5-ID9kk8J.html#87befeb3ae mam jeszcze jedno pytanie dobry jest silnik 1.9 dti niedaleko mnie stoi meganka z tym silnikiem z 2000 roku w dobrym stanie kładłem się pod spód to zero korozji.Mamy w domu meganke II 1.9 dci 130 km to silniczek daje radę DTI jest awaryjny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTI przesadnie awaryjne nie jest, ale weź po uwagę, że to już 15 letni samochód, który kilka razy okrążył Ziemię :P Naprawy mogą być trochę drogie. A ta czarna z tego co widzę to dość ładnie się prezentuje, ale tak jak mówisz mało zdjęć. Cena każe sądzić, że samochód jest w niezłym stanie technicznym. Na szybie czołowej widać naklejkę Renault (chyba :P) co może stwierdzać, że szyba jeszcze oryginalna. Ciężko coś więcej o niej powiedzieć, prócz tego, że ma ciekawą rejestrację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DTI przesadnie awaryjne nie jest, ale weź po uwagę, że to już 15 letni samochód, który kilka razy okrążył Ziemię :P Naprawy mogą być trochę drogie. A ta czarna z tego co widzę to dość ładnie się prezentuje, ale tak jak mówisz mało zdjęć. Cena każe sądzić, że samochód jest w niezłym stanie technicznym. Na szybie czołowej widać naklejkę Renault (chyba :P) co może stwierdzać, że szyba jeszcze oryginalna. Ciężko coś więcej o niej powiedzieć, prócz tego, że ma ciekawą rejestrację :D

no ta czarna z KR ładna jest cenny tych meganek są różne średnio ile trzeba dać za taką w dobrym stanie ?? kolego ty masz widzę 1.6 16v jakie przebiegi wytrzymuje ten silnik nadaje się żeby go potem zagazować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za 5 można spokojnie wyrwać taką ph2 z początku produkcji i to w niezłym stanie. Ciężko mi określić ile on wytrzyma (w motorze albo aś podawali kiedyś jego resurs 400kkm), ale ja mam na liczniku już 240 tysięcy (opis nieaktualny) i silnik pracuje równo i nie bierze oleju. Akurat silniki Renault z rodziny K4M są powszechnie uznawane za udane jednostki (przecież ciągle ten silnik można znaleźć w Megane 3). A do gazu to nadaje się jak najbardziej (wielu ludzi przerabia), jednak ja nie toleruje gazu to się nawet tym nie interesowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za 5 można spokojnie wyrwać taką ph2 z początku produkcji i to w niezłym stanie. Ciężko mi określić ile on wytrzyma (w motorze albo aś podawali kiedyś jego resurs 400kkm), ale ja mam na liczniku już 240 tysięcy (opis nieaktualny) i silnik pracuje równo i nie bierze oleju. Akurat silniki Renault z rodziny K4M są powszechnie uznawane za udane jednostki (przecież ciągle ten silnik można znaleźć w Megane 3). A do gazu to nadaje się jak najbardziej (wielu ludzi przerabia), jednak ja nie toleruje gazu to się nawet tym nie interesowałem.

słyszałem że w tym silniku padają często cewki a jak u ciebie kolego długo już tym autem jeździsz to mówisz że silnik są ok a jak z blacharką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki to padały 10 lat temu, teraz już większość jeżdzących egzemplarzy ma wymienione i one nie sprawiają problemu. Cewka Beru czy Denso załatwia problem padających cewek (Sagemy są wadliwe i szły na pierwszy montaż). Autko mam już ponad 2,5 roku. Blacharka nie wygląda źle, progi istnieją, podłoga zdrowa, nadkola są z blachy :) U mnie ruda wyskakuje (purchel) przy napisie megane (pewnie jakaś woda się dostała i zrobiła swoje). Ale jest to małe ognisko. Autko idealnie zabezpieczone nie jest, ale to duża wyższa klasa niż mercedesy czy auta japońskie. Blacharka pokroju astry 2, czy golfa 4 w mojej ocenie (jak mocno nie był walony to się trzyma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki to padały 10 lat temu, teraz już większość jeżdzących egzemplarzy ma wymienione i one nie sprawiają problemu. Cewka Beru czy Denso załatwia problem padających cewek (Sagemy są wadliwe i szły na pierwszy montaż). Autko mam już ponad 2,5 roku. Blacharka nie wygląda źle, progi istnieją, podłoga zdrowa, nadkola są z blachy :) U mnie ruda wyskakuje (purchel) przy napisie megane (pewnie jakaś woda się dostała i zrobiła swoje). Ale jest to małe ognisko. Autko idealnie zabezpieczone nie jest, ale to duża wyższa klasa niż mercedesy czy auta japońskie. Blacharka pokroju astry 2, czy golfa 4 w mojej ocenie (jak mocno nie był walony to się trzyma).

Dzięki wielkie kolego za opinie teraz postaram się znaleźć dobry i zadbany egzemplarz jak coś kupie to wstawię zdjęcia jakbyś coś kolego wiedział że jest jakaś ładna meganka na sprzedaż to daj znać.

U mnie w domu jest meganka II i tam blacha jest bardzo dobra ale jest bardzo dużo plastików w niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!