Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

CarPlan.

ODRADZAM!!!!!

Zastosowałem dzisiaj i jestem rozczarowany. Środek zamiast uwolnić się z pojemnika w postaci lotnej, uwolnił się jako piana. Zachlapał tylną część pojazdu i część podsufitki. Po około minucie przestał "psikać" więc trzeba było otworzyć drzwi i energicznie nim potrząsnąć, wówczas znowu psikał przez około kolejnych 10 sekund itd. Po całkowitym zakończeniu procesu okazało się, że w pojemniku zostało jeszcze około połowę środka. Od dzisiaj omijam wszystko z napisem CarPlan. Nie dość, że wydałem pieniądze to zachlapałem se sobie połowę auta. Żenada totalna - nie kupujcie.

Pojechałem na stację paliw i kupiłem połowę tańszy z napisem Plak - zadziałał idealnie.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ozonowaniem to tak średnio przed ozonowaniem po zimie nieprzyjemnie pachniało po odpaleniu klimy pojechałem na ozonowanie jest trochę lepiej ale jeszcze trochę pachnie jakimiś grzybkami, chyba trzeba potraktować parownik jakąś chemia -jeżeli ktoś to robił dajcie znać czy można to zrobić samemu i jakiej chemii użyć

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie prościej po prostu zapobiegać powstawaniu zapachu stęchlizny? Ja zawsze wyłączam klimatyzację parę minut wcześniej jak wiem, że szykuje się dłuższy postój. Układ może się wtedy sam osuszyć. W zimie też regularnie co jakiś czas włączam ją na parę minut. Nigdy w żadnym samochodzie nie miałem problemów zapachwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym ozonowaniem to tak średnio przed ozonowaniem po zimie nieprzyjemnie pachniało po odpaleniu klimy pojechałem na ozonowanie jest trochę lepiej ale jeszcze trochę pachnie jakimiś grzybkami, chyba trzeba potraktować parownik jakąś chemia -jeżeli ktoś to robił dajcie znać czy można to zrobić samemu i jakiej chemii użyć

Ja miałem takie zapachy w zeszłym roku - zrobiłem ozonowanie - niby lepiej przez dwa dni było, potem znowu smród przy włączeniu zimnego nawiewu. Tydzień później wymieniłem filtr kabinowy i do teraz świeżo jak nad morzem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinas ozonujesz u siebie czy masz w okolicy jakiś zakład, który to robi?

Może jak wrrrrreszcie umówimy się na doświetlanie i pdc przód to w pakiecie wyozonuję sobie klimę.

 

To na kiedy szykować się do drogi? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airbites wszystko zależny jakiego ozonatora używasz. I ozonowanie ma sens jak zrobi się je, po wymianie filtra, zastosowaniu pianki na parownik i co najmniej godzinę maszyna pracuje we wnętrzu auta. Wtedy efekt jest zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Podepnę się tutaj, chociaż dotyczy SCIII :)

 

O ile w SCII kilkukrotne (w ciągu 5 lat) wpakowanie pianki do nawiewów nie powodowało NIC, o tyle zapakowanie tej samej firmowej pianki K2 w SCIII spowodowało po paru minutach włączenie radia.

Zbieg okoliczności? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!