Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Żarówki do podsufitki na tylnymi siedzeniami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W załączniku wysłałem żarówkę ze scenica I 2002 rocznik 1.4 16v. Jest to żarówka z podsufitki nad siedzeniami z tyłu i nie mam pojęcia jak się nazywa jej zmienniczka led.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Dodam, że z takim wejściem ją wyciągnąłem, a szukając na necie w5w myślałem że to ta) to jest to zupełnie inne wejście. Coś poradzicie? Może jakaś przejściówka.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Pomocy, zostały tylko dwie żarówki do skończenia oledowania samochodu :D

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Dzięki,

pozdrawiam

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

post-81646-0-80570500-1431654850_thumb.jpg

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda podobnie jak T4W (Ba9s), ale ręki sobie obciąć nie dam, że to na bank ta ;) Najlepiej podjedź na jakąś stację benzynową albo sklepu motoryzacyjnego, wyszukaj podobną i sprawdź jakie ma oznaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Scenicu I phII usiłowałem wymienić te żarówki na ledowe, ale po zamontowaniu odpowiednich zamienników nie chciały świecić (zwykłe żarówki działają bez najmniejszych oporów), więc jeżeli rozwiążesz jakoś problem to podrzuć rozwiązanie, bo jestem ciekawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę, aby takie żarówki były w podsufitce Scenic I ph II ? Dajcie zdjęcie całej lampki no i wnętrza lampki. Ja mam lampki na bokach, a Wy pewnie mówicie i centralnej. U mnie kolega obecny na tym forum, pomieniał mi żarówki rurkowe na tasiemki led - świetna sprawa. Pozdrawiam Karolu, udostępniam mini filmik dla zerknięcia efekciarza.

http://plus.google.com/106869735018979865674/posts/MWcXx1C3BHF?pid=6126537254144246274&oid=106869735018979865674

Edytowane przez ZygaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim Scenicu I phII usiłowałem wymienić te żarówki na ledowe, ale po zamontowaniu odpowiednich zamienników nie chciały świecić (zwykłe żarówki działają bez najmniejszych oporów), więc jeżeli rozwiążesz jakoś problem to podrzuć rozwiązanie, bo jestem ciekawy ;)

Odwrócona biegunowość zasilania w oprawce żarówki.

Rozwiązania są dwa: zamiana przewodów we wtyczce lampy, albo w oprawce samej żarówki (bo chyba jest jedna).

Wykonalne bez cięcia przewodów. Konieczne trochę finezji przy wypinaniu wsuwek z obudowy wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja też wymieniłem tylko środkową żarówkę na 9 ledową. Światło super, zero grzania, ale okazało się że po otwarciu klapy bagażnika światło w bagażniku "mruga". Po odpięciu żarówki ledowej i wpięciu standardowej, światło w bagażniku normalnie świeci. Już więcej nie kombinuję w samochodzie z ledami.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!