Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup scenika III


bhtom

Rekomendowane odpowiedzi

Wydzielono z innego tematu.

 

Witam,

 

Co myślicie o tym egzemplarzu: http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-1-szy-wlasciciel-niski-przebieg-17078km-6biegow-ID6y5CCP.html#1a34d01796

<><><><><><><><><><>><><><><>

Dzięki za opinie.

<><><><><><><><><><>><><><><>

Pozdrawiam.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.9 - Enter Aston76

 

Nie piszemy o swoim zakupie w temacie innego użytkownika!!! Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bajki wierzysz z tym przebiegiem??

 

amatorskie myslenie :applause: , wiele aut w niemczech z tego rocznika ma takie male przebiegi ALE te auta nie są na sprzedaż :notacrook: w tym przypadku albo auto uległo wypadkowi albo uszkodzeniu mechanicznemu ktorego koszt byl na tyle duży że nie oplacało sie go naprawiać w niemczech :mrgreen:

 

I do tego hak??

 

wystarczy ze niemiec ma camping i raz do roku jedzie nim nad jezioro, przecież na sznurku bu go nie ciągnął :mrgreen:niemcy to nie Polska że hak oznacza ciąganie lawety :notacrook:

 

Na tablicach brakuje naklejek odnośnie landu z którego jest auto oraz ważności przeglądu.

 

są to tablice świeżo wytłoczone (w Polsce można je wytłoczyć), chociazby po to aby wrocić na kołach po wykupieniu ubezpieczenia :rolleyes: i nie brać tablic próbnych przy rejestracji w Polsce.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorskie myslenie

Nie amatorskie myślenie tylko praktyczne. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda tak tanio na zachodzie auta. Czyli miało poważną przygodę blacharską.

 

są to tablice świeżo wytłoczone (w Polsce można je wytłoczyć), chociazby po to aby wrocić na kołach po wykupieniu ubezpieczenia :rolleyes: i nie brać tablic próbnych przy rejestracji w Polsce.

A wiesz, że to jest karalne.

 

Dodano: 24 maj 2015 - 13:09

I na stronie otomoto de po wpisaniu parametrów identycznych co w tym ogłoszeniu to najtańsze auto było za 44 tys. zł brutto. Czyli handlarz w tym wypadku jeszcze z własnej kieszeni musi dopłacać...

 

Dodano: 24 maj 2015 - 13:20

wystarczy ze niemiec ma camping i raz do roku jedzie nim nad jezioro, przecież na sznurku go nie ciągnął

Tylko że ta przyczepa też waży swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie amatorskie myślenie tylko praktyczne. Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda tak tanio na zachodzie auta. Czyli miało poważną przygodę blacharską.

a co ja napisałem, że takie przebiegi są ale te auta sa na sprzedaż dopiero wtedy gdy ulegną uszkodzeniu.

A wiesz, że to jest karalne.

to nie ja tłoczę więc nic mi do tego, koło mojej miejscowości sa trzy takie punkty które działają od 5 lat i nikt nikogo nie ukarał.

na stronie otomoto de po wpisaniu parametrów identycznych co w tym ogłoszeniu to najtańsze auto było za 44 tys. zł brutto. Czyli handlarz w tym wypadku jeszcze z włąsnej kieszeni musi dopłacać...

 

zaznacz opcje uszkodzone i wyskoczą auta 1/3 wartości :notacrook:

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/renault-scenic-energy-dci-110-expression-potsdam/210021406.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=46&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=20700&makeModelVariant1.modelId=34&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&noec=1

 

zobacz: do kupienia pewnie za 4 tyś Euro, tj 16 tyś zł, koszt naprawy mniej więcej 10 000 zł czyli na gotowo wychodzi 26 tyś zł, i do sprzedania jako piękny bezwypadkowy 2012 rok z przebiegiem 40 000 km za 35 tyś czyli handlarz nic ze swojej kieszeni nie musi dokładać :notacrook:

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie nie przedrzeźniać :!:

Pożyczyłem kiedyś swojego golfa, który miał kubełkowe fotele wujkowi na jeden dzień który ma ok 130 KG, jak oddał mi auto to fotel był płaski :unsure:

Na szczęście po jednym dniu gąbka wróciła do normalnych kształtów, a skąd wiesz kim był właściciel tego Scenica ?

Nie wrzucamy wszystkiego do jednego wora! każdy jest inny i każdy użytkuje auto inaczej !

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!