Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

karta megane II z chin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam jedną kartę od mojej megi II (2003) bez hands free a jak widać ma ona już 12 lat i ledwo zipie po niezliczonych upadkach. Mogę ją zaprogramować za free ale trzeba ją kupić. Znalazłem ofertę polskich sklepów ale cena jest zaporowa więc z pomocą przychodzą Chińczycy. Mam problem taki że moja karta jest na baterię 3 V a chińska na baterię 5 V lub 12 V czy to w czymś przeszkadza? Ktoś już kupował od chińczyków, jakieś sugestie?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem taki że moja karta jest na baterię 3 V a chińska na baterię 5 V lub 12 V czy to w czymś przeszkadza?

Napięcie zasilania nie powinno mieć znaczenia. Karta ma wysłać wygenerowany kod i tyle. Bateria nie bierze udziału w zapłonie.

mrarek Patryk22 trochę niefortunnie sformuował pytanie ale chodzi mu o to, że może zaprogramować za free kartę którą ewentualnie zakupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że ledwo zipie i mam komunikat o wymianie baterii mimo nowej baterii naprawa 50 zł więc lepiej zmienić na nowe z chin bo są w cenie 80 PLN.

 

Na aliexpress są tylko 5 V lub 12 V więc nie wiem jak szukałeś.

Edytowane przez Patryk22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłeś? Otrzymałeś? To sprawdź jaka jest bateria w środku.

Jeśli nie to zadaj pytanie sprzedającemu jaka jest bateria w środku lub jaka powinna być jeśli on sprzedaje bez baterii.

Obstawiam że będzie bateria CR2025 na 3V. A to co oni piszą na aukcjach to często mija się z prawdą (mniej więcej tak mówiąc), wielu z nich to tylko sprzedaje towar a opisy to często kopiują od innych. Akurat troszkę tam kupuję i już troszkę wiem jak tam jest.

Nie widziałem jeszcze baterii pastylek na 5V lub 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pisałem do chinoli czy karty posiadają hf, to kilku w ogóle nie wiedziało co to jest.:D . A kupiłem kartę bez hf z chin, a w samochodzie mam hf. Znajomy powiedział, że wie jak zaprogramować by działało hf, więc jak przyjdzie i zrobimy to się okaże.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam karty nowe chińskie oraz ori i hf i bez hf.

 

Do auta bez hf możemy dopisać kartą bez hf i kartę z hf - obie będą działać jak zwykła bez hf

Do auta z hf możemy dopisać kartę bez hf i kartę z hf - pierwsza będzie działać jak bez hf, druga jak z hf

 

Dodano: 05 paź 2015 - 13:43

a propos baterii do kart chińskich, faktycznie mają oznaczenie z literką "H" na końcu. Zauważyłem (nie rozumiem dlaczego tak jest), że baterie Energizera są jak by zasłabe do nich. Natomiast Philipsa już komunikatu o słabej baterii nie wywołują. Takie są przynajmniej moje doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!